Dodana: 27 wrzesień 2018 09:54

Zmodyfikowana: 27 wrzesień 2018 09:54

Unikalne studia firmowane przez jedne z najlepszych uczelni wyższych w Polsce

Uniwersytet Medyczny w Białymstoku wraz z Wydziałem Prawa Uniwersytetu w Białymstoku, organizują XVI edycję Podyplomowego Studium Prawa, Organizacji i Zarządzania w Ochronie Zdrowia.

Ilustracja do artykułu sp.jpg

Podyplomowego Studium Prawa, Organizacji i Zarządzania w Ochronie Zdrowia to jedyne tak prestiżowe studia podyplomowe. Są firmowane przez - jedne z najlepszych w kraju - dwie państwowe uczelnie wyższe. Łączą w sobie tematykę prawa, organizacji i zarządzania. W trakcie studiów słuchacze zdobywają wiedzę dającą teoretyczne i praktyczne umiejętności niezbędne w funkcjonowaniu nowoczesnej ochrony zdrowia.

Program studiów jest bardzo bogaty i dostosowany do europejskich standardów. Kadra składa się z wykwalifikowanych wykładowców akademickich oraz praktyków z zakresu prawa, organizacji i zarządzania w ochronie zdrowia. W nauce stosowane są nowoczesne sposoby przekazywania informacji oraz interaktywne metody i formy pracy. To gwaranty wysokiego poziomu merytorycznego i organizacyjnego studiów.

Słuchacze po zakończeniu studiów otrzymują dyplom ukończenia studiów podyplomowych firmowany przez dwie państwowe uczelnie wyższe: Uniwersytet Medyczny w Białymstoku i Wydział Prawa Uniwersytetu w Białymstoku oraz punkty ECTS do ścieżki kariery zawodowej.

Ten kierunek studiów podyplomowych jest szczególnie polecany osobom zajmującym się szeroko rozumianą ochroną zdrowia: lekarzom, pielęgniarkom, menadżerom służby zdrowia, pracownikom NFZ i przedstawicielom firm farmaceutycznych. Korzyści z nauki osiągną wszyscy ci (również studenci ostatniego roku), których ambicją jest doskonalenie umiejętności, a także poszerzenie swojej wiedzy w zakresie prawa, organizacji i zarządzania w ochronie zdrowia.

Szczegółowe informacje dostępne na stronie www.umb.edu.pl/studium lub pod numerem telefonu 85 748 54 03 oraz na stronie Studium Prawa na Facebooku.

materiał od organizatorów

facebook