Dodana: 6 luty 2019 14:02

Zmodyfikowana: 6 luty 2019 14:02

Politechnika Białostocka. Tylko do piątku zapisy na studia magisterskie

Tylko do piątku (8 lutego) można zapisać się na studia magisterskie na Politechnice Białostockiej. Wystarczy zalogować się w systemie Internetowej Rejestracji Kandydatów (IRK) i wybrać interesujący nas kierunek studiów II stopnia (magisterskich). Uczelnia przygotowała 880 miejsc na 18 kierunkach studiów stacjonarnych i niestacjonarnych.

Ilustracja do artykułu CNK_fot PTadejko.jpg

Na stacjonarne studia II stopnia Politechnika Białostocka planuje przyjąć łącznie 746 osób. Do wyboru jest 18 kierunków. Wydział Architektury zaprasza kandydatów na kierunki: architektura i architektura wnętrz. Na Wydziale Budownictwa i Inżynierii Środowiska można studiować: architekturę krajobrazu, biotechnologię, budownictwo, gospodarkę przestrzenną, inżynierię środowiska, a także inżynierię rolno-spożywczą i leśną. Wydział Elektryczny otworzył rekrutację na kierunki: elektronika i telekomunikacja, elektrotechnika. Wydział Informatyki oferuje informatykę oraz matematykę stosowaną. Na logistykę oraz zarządzanie i inżynierię produkcji zaprasza Wydział Inżynierii Zarządzania. Na Wydziale Mechanicznym do wyboru: automatyka i robotyka, inżynieria biomedyczna, mechanika i budowa maszyn, mechatronika.

W systemie niestacjonarnym uczelnia oferuje łącznie 138 miejsc na pięciu kierunkach: architektura, architektura wnętrz, informatyka, logistyka, zarządzanie i inżynieria produkcji.

Rejestracja na wszystkie kierunki zakończy się 8 lutego o godzinie 15:00. Listę kandydatów zakwalifikowanych do przyjęcia na studia poznamy 15 lutego. Następnie, od 16 do 19 lutego, kandydaci powinni złożyć komplet wymaganych dokumentów do poszczególnych Wydziałowych Komisji Rekrutacyjnych w celu potwierdzenia chęci studiowania. Ostateczną listę przyjętych na pierwszy rok studiów poznamy 21 lutego. Tak wygląda droga do tego, by zostać magistrem Politechniki Białostockiej.

Szczegółowe informacje o rekrutacji, harmonogram, wymagane dokumenty, limity miejsc

facebook