Dodana: 6 listopad 2018 09:58

Zmodyfikowana: 6 listopad 2018 09:58

Cykl seminariów na temat Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji

Od listopada br. rusza w naszym regionie cykl seminariów informacyjnych Instytutu Badań Edukacyjnych. Ich celem jest upowszechnienie wiedzy o Zintegrowanym Systemie Kwalifikacji. Seminaria skierowane są do placówek sektora oświaty, rynku pracy, a także przedsiębiorców poszczególnych branży. Cykl spotkań rozpocznie seminarium dla branży mechanicznej - 6 listopada br. Kolejne spotkanie skierowane będzie do doradców zawodowych 7-8 listopada br. Przedsięwzięcie organizowane jest we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Podlaskiego.

Ilustracja do artykułu university-105709_960_720.jpg

Instytut Badań Edukacyjnych zaprasza na seminarium pt.: „Zintegrowany System Kwalifikacji i jego rola w wypełnieniu luki kompetencyjnej w branży mechanicznej”, które odbędzie się w dniu 6 listopada 2018 r. w Hotelu IBIS przy al. Józefa Piłsudskiego 25.

Wydarzenie skierowane jest do przedstawicieli małych, średnich i dużych przedsiębiorstw z branży mechanicznej oraz kadry szkół zawodowych. Uczestnicy spotkania dowiedzą się więcej o tym, czym jest ZSK, dlaczego jest potrzebny i komu przyniesie korzyści. Seminarium organizowane jest
w partnerstwie z Centrum Kształcenia Ustawicznego w Białymstoku. 

Wydarzenie objęte jest honorowym patronatem Marszałka Województwa Podlaskiego oraz Centrum Edukacji Nauczycieli w Białymstoku.

Link rejestracyjny: https://www.instytutsiag.pl/ibe/bialystok-6-11-2018/

 

Instytut Badań Edukacyjnych zaprasza na seminarium pt.: „Czym jest ZSK i dlaczego jest potrzebny?”, które odbędzie się w dniu 7 i 8 listopada 2018 r. w Hotelu IBIS przy al. Józefa Piłsudskiego 25.

Seminarium skierowane jest do doradców edukacyjno-zawodowych, nauczycieli, wychowawców oraz konsultantów i doradców metodycznych z terenu całego województwa podlaskiego. Celem seminarium jest pogłębienie wiedzy uczestników o ZSK i opracowanie propozycji konspektów lekcji, które mają zachęcać uczniów do świadomego budowania swojej ścieżki kariery edukacyjno-zawodowej z uwzględnieniem możliwości wynikających z funkcjonowania ZSK.

Seminarium jest realizowane we współpracy z Lokalnym Centrum Doradztwa Zawodowego
w Centrum Kształcenia Ustawicznego w Białymstoku.

Wydarzenie objęte jest honorowym patronatem Marszałka Województwa Podlaskiego oraz Centrum Edukacji Nauczycieli w Białymstoku.

Link rejestracyjny: https://www.instytutsiag.pl/ibe/bialystok-7-11-2018/

 

Pliki do pobrania:

Program 6 listopada 2018 r.

Program 7-8 listopada 2018 r.

 

O terminach kolejnych seminariów będziemy informować na bieżąco.

 

fot.pixabay

facebook