Promocja

Lista aktualności

 • Ponad 215 kandydatur – Podlaska Marka bije kolejne rekordy

  Miniaturka artykułu
  2018-01-25 12:50:04

  Propozycje do nagrody przyznawanej przez Marszałka Województwa Podlaskiego otrzymywaliśmy przez trzy tygodnie stycznia, liczba zgłoszeń, które do nas wpłynęły jest najwyższa w historii plebiscytu. Miłośnikom województwa podlaskiego dziękujemy za duże zaangażowanie i wszystkie przesłane propozycje.

 • Podlaskie partnerem Złotej Setki Przedsiębiorstw Kuriera Porannego

  Miniaturka artykułu
  2018-01-23 08:38:58

  Przedstawicielki Kuriera Porannego, organizatora Podlaskiej Złotej Setki Przedsiębiorstw, w imieniu prezesa Polska Press w Białymstoku Jacka Romanowskiego i redaktora naczelnego Kuriera Porannego Jarosława Jabłońskiego wręczyły dziś, 17 stycznia Marszałkowi Województwa Podlaskiego Jerzemu Leszczyńskiemu dyplom Partnera Podlaskiej Złotej Setki Przedsiębiorstw.

 • Najlepsi z najlepszych w regionie powalczą o nagrodę Podlaska Marka. Ruszyła kolejna edycja konkursu

  Miniaturka artykułu
  2018-01-03 15:28:23

  We wtorek, 2 stycznia ruszyła kolejna, 14. już edycja Podlaskiej Marki, przedsięwzięcia organizowanego przez Marszałka Województwa Podlaskiego, którego celem jest promocja najlepszych regionalnych produktów, inwestycji i pomysłów. O znaczeniu, założeniach konkursu, jego etapach i korzyściach z niego płynących opowiedzieli na dzisiejszej, 3 stycznia konferencji prasowej Marszałek Województwa Podlaskiego Jerzy Leszczyński, dyrektor Departamentu Współpracy z Zagranicą i Promocji Magdalena Łyżnicka-Sanczenko i jej zastępca Michał Podbielski.

 • Promocyjny film Go-Podlasie został zakwalifikowany do Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Palermo

  Miniaturka artykułu
  2017-12-20 14:52:03

  Film zakwalifikowany został wraz z 51 filmami do Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Palermo (Sport Film Festival 2017). Został też nominowany do nagród w sześciu kategoriach: Best Short Film, Best Foreign Film, Best Picture, Best Editor, Best Soundtrack, Social Award.

 • Podlaskie przejmuje koordynację nad Domem Polski Wschodniej w Brukseli

  Miniaturka artykułu
  2017-12-11 12:06:10

  7 grudnia w Brukseli, podczas wigilijnego spotkania w Domu Polski Wschodniej, Województwo Podkarpackie przekazało koordynację nad Domem Polski Wschodniej w Brukseli Województwu Podlaskiemu. Koordynację odebrał Marszałek Województwa Podlaskiego - Jerzy Leszczyński w towarzystwie Członka Zarządu Województwa Stefana Krajewskiego oraz Radnych Sejmiku: Mieczysława Bagińskiego, Jacka Piorunka, Andrzeja Koronkiewicza, Krzysztofa Krasińskiego, Karola Pileckiego, Łukasza Siekierko oraz Dyrektora Gabinetu Marszałka, Wiesława Żylińskiego. Delegacja z Województwa Podlaskiego, korzystając z okazji złożyła również wizytę w Parlamencie Europejskim na zaproszenie Eurodeputowanego, Czesława Siekierskiego.

 • Trwają zdjęcia do krótkometrażowego filmu fabularnego „Czarna Dama”

  Miniaturka artykułu
  2017-12-08 15:38:28

  W Białymstoku i okolicach trwają zdjęcia do produkcji, która uzyskała dofinansowanie z budżetu Miasta Białystok w ramach konkursu filmowego. Budżet filmu kwotą 25 tys. zł wsparł też samorząd województwa podlaskiego. Zdjęcia do krótkometrażowego filmu fabularnego „Czarna Dama” realizowane są m.in. w wejściu do kamienicy przy ul. Krakowskiej 1.

 • Łomżyńska grupa Tacy Sami na MODE H we Francji

  Miniaturka artykułu
  2017-12-01 10:56:32

  Prawie cztery tys. osób wzięło udział w dwóch spektaklach Mode H. Wydarzenie odbyło się 28 listopada we francuskim Tours. Polskę reprezentowała grupa taneczna Tacy Sami z Regionalnego Ośrodka Kultury w Łomży, której wyjazd stał się możliwy dzięki wsparciu udzielonemu przez Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego. Przedsięwzięcie było świetną okazją do promocji województwa podlaskiego wśród uczestników i gości festiwalu.

 • Delegacje białoruskiego Szczuczyna, polskiego Szczuczyna i ukraińskiego Kowla z wizytą u Marszałka Województwa Podlaskiego

  Miniaturka artykułu
  2017-11-25 13:38:00

  Burmistrz Szczuczyna Artur Kuczyński wraz z Anną Romaniuk (Urząd Miejski), Waldemarem Filipkowskim (Urząd Miejski) i Januszem Siemionem (BCK w Szczuczynie) wspólnie z goszczącymi w gminie Szczuczyn delegacjami z białoruskiego Szczuczyna i ukraińskiego Kowla spotkali się w czwartek, 23 listopada z Marszałkiem Województwa Podlaskiego Jerzym Leszczyńskim w Urzędzie Marszałkowskim w Białymstoku.

 • Wernisaż wystawy fotograficznej Województwa Podlaskiego w Dolnej Austrii

  Miniaturka artykułu
  2017-09-14 14:14:39

  11 września 2017 r. w St. Pölten (Dolna Austria) - Stefan Krajewski, Członek Zarządu Województwa Podlaskiego wspólnie z panią Johanną Mikl-Leitner, Premier Dolnej Austrii oraz panem Hansem Penzem, Prezydentem Landu Dolnej Austrii uroczyście otworzyli wystawę pt. „Zapewnia się atmosferę życzliwości” autorstwa Tomasza Tomaszewskiego. Na wernisaż wystawy przybyła również pani Monika Szmigiel-Turlej Chargé d'affaires a.i. .

 • Kolory Prawosławia. Polska. Promocja albumu fotograficznego w Brukseli

  Miniaturka artykułu
  2017-09-13 10:56:22

  Kolejne wystawy otwarte. Po Wilnie, Helsinkach, Sankt Petersburgu i Moskwie przyszedł czas na Brukselę. 8 września 2017 r. w polskiej parafii prawosławnej w Brukseli otwarto wystawę „Kolory Prawosławia. Polska”.

facebook