Dodana: 6 marzec 2019 10:24

Zmodyfikowana: 6 marzec 2019 10:24

Weź udział w konkursie „Historia mleka” i wygraj odwiedziny kota Mleczysława

Uczestnictwo w konkursie polega na przygotowaniu przez klasę historii o mleku, produktach mlecznych, ich pochodzeniu czy też sposobie produkcji, opartej na prawdziwych, rzetelnych informacjach. Mleczna ciekawostka powinna zostać przedstawiona w dowolnej formie np. scenariusz, filmik, komiks, opowiadanie itp.

Ilustracja do artykułu Plakat_KONKURS Historia mleka-maly.png

Gotowa praca konkursowa powinna zostać przesłana na adres promocja@izbamleka.pl celem kwalifikacji do konkursu. Zgłoszenia przyjmowane są w terminie od  05 marca do 05 kwietnia 2019 roku.

Głównymi nagrodami konkursu są spotkania z mlecznym bohaterem – kotem Mleczysławem, w trakcie których zostaną przeprowadzone lekcje dotyczące mleka i produktów mleczarskich, ich wartości i właściwości. Za zajęcie III miejsca przewidziane są kubki programu „Mamy kota na punkcie mleka”.

Konkurs -„Historia mleka” organizowany jest w ramach programu „Mamy kota na punkcie mleka”, sfinansowanego z Funduszu Promocji Mleka. Jest skierowany do klas szkół podstawowych, które przystąpiły do programu.  

Chcesz wziąć udział w konkursie, a nie jesteś jeszcze w programie? Wystarczy wypełnić deklarację przystąpienia do programu, którą można znaleźć na stronie www.kochammleko.pl.

 Nastepnie przesłać ją drogą elektroniczną na adres: promocja@izbamleka.pl lub wysłać pocztą na adres: Polska Izba Mleka, ul. Mickiewicza 7 lok. 23, 15-213 Białystok.

 

Źródło: Biuro kampanii „Mamy kota na punkcie mleka”

 

facebook