Dodana: 12 czerwiec 2017 12:58

Zmodyfikowana: 12 czerwiec 2017 12:58

Suwałki. Zgłoszenia kandydatów do Włóczni Jaćwingów

Jeszcze kilka dni zostały na zgłaszanie kandydatów do nagrody Prezydenta Miasta Suwałk ,,Włócznia Jaćwingów” za rok 2016. Termin nadsyłania wniosków mija 16 czerwca. Nagroda promuje wybitne osiągnięcia i sukcesy oraz zasługi dla Miasta Suwałk w danym roku we wszystkich dziedzinach życia publicznego. Wyróżnienie jest indywidualne lub zespołowe, przyznawane osobom fizycznym, prawnym i innym podmiotom.

Ilustracja do artykułu wlocznie-jacwingow-nagrody-prezydenta-suwalk.jpg

Od dwóch lat można również zgłaszać wnioski o nagrodę dla przedsiębiorcy prowadzącego działalność gospodarczą na terenie Suwałk, którego nagradzane produkty lub usługi są przedmiotem własnej działalności i cieszą się uznaniem konsumentów.

Wszystkie kandydatury można zgłaszać do 16 czerwca. Wzory wniosków znajdują się w zarządzeniu nr 177/2015 z dnia 12 maja 2015 r. w sprawie ustanowienia Nagrody Prezydenta Miasta Suwałk ,,Włócznia Jaćwingów” i TUTAJ:

Nagroda Prezydenta Miasta Suwałk Włócznia Jaćwingów

Nagroda Prezydenta Miasta Suwałk Włócznia Jaćwingów – przedsiębiorca

Wnioski można przesyłać drogą elektroniczną na adres: alewkowicz@um.suwalki.pl lub złożyć w Kancelarii Ogólnej Urzędu Miejskiego w Suwałkach przy ul. Mickiewicza 1,  pokój  nr 5.

źródło: UM Suwałki

facebook