Dodana: 1 marzec 2018 14:01

Zmodyfikowana: 1 marzec 2018 14:02

Wykorzystanie zasobu geodezyjnego i kartograficznego w zintegrowanej gospodarce przestrzennej. Konferencja

Kilkadziesiąt osób, pracowników urzędów z całego województwa uczestniczyło dziś, 1 marca w konferencja na temat wykorzystania zasobu geodezyjnego i kartograficznego w zintegrowanej gospodarce przestrzennej.

Ilustracja do artykułu IMG_4670.JPG

Konferencja odbywała się pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Podlaskiego, a uczestniczył w niej Członek Zarządu Województwa Stefan Krajewski, odpowiedzialny m.in. za Departament Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami UMWP.

 

- Chcemy się rozwijać, kształcić i być jak najlepsi w tym co robimy, a tematy związane z geodezją, z gospodarką przestrzenną, z planowaniem przestrzennym są bardzo ważne, tym bardziej, że coraz więcej obowiązków się na nas nakłada – powiedział Stefan Krajewski, dziękując jednocześnie za zaangażowanie i udział w spotkaniach-szkoleniach.

 

Tematyka konferencji – szkolenia przeznaczona była głównie dla osób odpowiedzialnych w jednostkach samorządu terytorialnego za podejmowanie decyzji w zakresie geodezji i kartografii, gospodarowania zasobem nieruchomości oraz planowania przestrzennego. Uczestnicy mogli poznać sposób budowania samorządowego Centrum Usług Wspólnych z wykorzystaniem nowoczesnej platformy gospodarki przestrzennej Comarch ERGO.

facebook