Dodana: 20 luty 2017 12:20

Zmodyfikowana: 20 luty 2017 12:20

Stwórz własny model biznesowy - bezpłatne warsztaty w białostockim Centroom

Każdy, kto miał do czynienia z biznesplanem wie, że opracowanie takiego dokumentu jest żmudnym i czasochłonnym procesem. Ponadto pierwsze zderzenie biznesplanu z klientem może odwrócić wszystko o 180 stopni i cały proces zaczyna się od początku. W ramach I spotkania z cyklu Centroom Przedsiębiorczości będzie okazja poznania metody Business Model Canvas, od lat stosowanej w firmach na całym świecie się. Bezpłatne warsztaty już 21 lutego w biurze coworkingowym Centroom.

Ilustracja do artykułu centroom-18.jpg

Pisanie biznesplanu na początku działalności  i wypełnianie go założeniami, które najprawdopodobniej nigdy się nie sprawdzą, często okazuje się sztuką dla sztuki.

Ale jeśli nie standardowy biznesplan, to co?

Zapraszamy na warsztat z przygotowywania szablonu biznesowego, jakim jest Business Model Canvas. Pozwoli on zidentyfikować najważniejsze aspekty Twojej działalności.

Model ten został opracowany przez Alexandra Osterwaldera, na podstawie praktycznych doświadczeń przedsiębiorców z całego świata. Wykorzystają go przede wszystkim startupy, które poszukują skalowalnego, rentownego i powtarzalnego modelu biznesowego.

W trakcie warsztatu:

- poznasz język Canvas, który pozwoli Ci komunikować się w uniwersalny sposób na całym świecie,

- dowiesz się czym jest model biznesowy,

- nauczysz się tworzenia własnych modeli biznesowych.

Warsztat poprowadzi Adam Gardocki – pracownik Działu Promocji Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego.  W latach 2013-2016 związany Inkubatorami AIP, gdzie  odpowiadał za 3 Inkubatory zlokalizowane na terenie Białegostoku. W tym czasie koordynował ponad 170 przedsięwzięć biznesowych, realizowanych w województwie podlaskim. Specjalizuje się w obszarze tworzenia i rozwijania startupów oraz marketingu zarówno stacjonarnego jak i internetowego. Absolwent Wydziału Ekonomii i Zarządzania Uniwersytetu w Białymstoku. W wolnych chwilach poszerza swoją wiedzę z zakresu nowych technologii, funkcjonowania przedsiębiorstw w sektorze MŚP oraz źródeł finansowania startupów.

21 lutego, godz. 17.30-19.30

 Biuro coworkingowe Centroom, Sienkiewicza 9

facebook