Dodana: 27 luty 2018 13:05

Zmodyfikowana: 27 luty 2018 13:05

Biznes się buduje. Szkolenie z przedsiębiorczości oraz 10 000 zł do wygrania!

Zapraszamy młodych i ambitnych, którzy chcą założyć własny biznes, na cykl szkoleń organizowanych przez Fundację Grupy Unibep Unitalent. Najbliższe spotkanie odbędzie się 27 lutego o godz. 16 w Sali Rady Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska Politechniki Białostockiej (ul. Wiejska 45 E, Białystok). Spotkania będą się składały z trzech części tematycznych, po pół godziny każda.

Ilustracja do artykułu Unitalentowani.png

Na początek, w tzw. „części mentorskiej”, Paweł Markowski opowie o tym, jak się wyróżnić z tłumu, czyli o tworzeniu unikalnego produktu/usługi (strategia błękitnego oceanu).

Paweł Markowski to m.in. członek Rady Nadzorczej Unibep SA, przez kilka lat związany z Grupą Zelmer, gdzie był najpierw dyrektorem rozwoju strategicznego, a później objął stanowisko członka zarządu odpowiedzialnego za łańcuch dostaw. Był też dyrektorem zarządzającym oraz członkiem zarządu BPI Polska - firmy doradczej specjalizującej się w strategiach rozwoju i transformacjach przedsiębiorstw.

Będzie też tzw. „część inspirująca”. Na kolejnych spotkaniach uczestnicy będą mogli poznać tych, którzy robią w życiu to, co lubią i są przy tym przedsiębiorczy. 27 lutego tę grupę będzie reprezentował Mateusz Wrześniewski, właściciel Crew4you.

Mateusz przez lata pracował w telewizji TVN, codziennie spotykał gwiazdy mediów, robił zdjęcia do kultowych programów telewizyjnych. I zrezygnował z tego, by założyć własną działalność producencką. Jego firma ma siedzibę w Białymstoku, ale pracuje zarówno na rynku lokalnym, jak też ogólnopolskim. Czy porzucenie TVN do była dobra decyzja? Była sława i pieniądze, a dziś? Zalety i wady prowadzenia własnej działalności – bez ściemy. Tego nie piszą w książkach o przedsiębiorczości.

Podczas „części pomysłów” będzie można opowiedzieć o swoim projekcie biznesowym. Przyjdź, przedstaw swój pomysł i zyskaj wsparcie mentorów i nowe kontakty. Dla osób, które przedstawią najciekawsze pomysły na spotkaniu, organizatorzy przygotowali czeki na wyjazdowe szkolenie biznesowe, a w finale: 10 000 zł.

Przedstaw swój pomysł – wyślij zgłoszenie na: unitalent@unibep.pl.

facebook