Dodana: 27 marzec 2019 08:50

Zmodyfikowana: 27 marzec 2019 08:50

Rusza moblilny PSIOpunkt Schroniska dla Zwierząt w Białymstoku

Mobilny PSIOpunkt - najnowsza inicjatywa Wolontariatu Schroniska dla Zwierząt w Białymstoku - to alternatywa dla osób, które z jakiegoś względu nie są w stanie dotrzeć na Dolistowską, a myślą o adopcji psa. Dzięki tej możliwości można będzie w spokojnym, kameralnym gronie dowiedzieć się więcej o zasadach adopcji, poznać psy i rozwiać swoje wątpliwości. Mobilny PSIOpunkt rusza w najbliższą środę, 27 marca.

Dwa wnętrza. Po prawej kawiarnia Gramoffon - na pierwszym planie stolik, za nim fotel, w tle regał z książkami, całość w brązowej kolorystyce; u dołu data 27 kwietnia. Po lewej kawiarnia Madeline - na pierwszym planie krzesło, dalej dwa stoliki, w tle półka z książkami, całość w kremowej kolorystyce; w lewym górnym rogu data 27 marca.

Mobilny PSIOpunkt to:

  • spotkania z wolontariuszami,
  • informacje o schroniskowych psach,
  • albumy ze zdjęciami i informacje,
  • zasady adopcji,
  • najbliższe akcje wolontariatu,
  • ankiety na wolontariusza.

Spotkania w każdą ostatnią środę miesiąca

Dzięki współpracy z dwoma lokalami w centrum Białegostoku: Cukiernią Madeline i Gramoffonem, wolontariuszy schroniska będzie można spotkać tam na zmianę w każdą ostatnią środę miesiąca. Pierwsza akcja Mobilnego PSIOpunktu w Cukierni Madeline przy ul. Grochowej 4, gdzie w najbliższą środę w godz. 18-20 będzie można porozmawiać z wolontariuszami o psach przebywających w schronisku, o ich potrzebach, dowiedzieć się więcej o zasadach adopcji czy schroniskowym wolontariacie, do którego nabór prowadzony jest do końca marca.

Zapisy na PSAcery

Podczas Mobilnego PSIOpunktu rozpoczną się też zapisy na najbliższy (31 marca) kameralny spacer i przebieżki z czworonogami. Okazja szczególna dla osób, które nigdy na słynnym już PSAcerze nie były - bo są to kameralne spacery “dla pierwszaków” i pierwszeństwo będą miały właśnie osoby, które we wcześniejszych takich akcjach nie uczestniczyły.

 

oprac.aa

facebook