Dodana: 17 listopad 2018 08:39

Zmodyfikowana: 17 listopad 2018 08:39

Tenis stołowy. Podwójna próba kobiet z zespołu Optima Polska Dojlidy Białystok

Bardzo trudne, podwójne wyzwanie czeka w weekend zespół Optima Polska Dojlidy Białystok, który rozegra mecze z czołowymi drużynami I ligi. W białostockiej hali gościć będzie druga w tabeli Agro-Sieć Chełmno oraz zajmujący czwarte miejsce Chrobry Międzyzdroje.

Ilustracja do artykułu dziewczyny_dojlidy_tyl.jpg

-  To bardzo wymagający przeciwnicy i przed naszą drużyną trudna próba charakteru. Mamy bardzo młody zespół, a po rezygnacji z gry Weroniki Mielnickiej stał się on jeszcze młodszy. Najstarsza Julia Jackowska ma bowiem 17 lat. Wierzę jednak, że nasze utalentowane zawodniczki pokażą dobry tenis i zbiorą cenne doświadczenia - mówi menadżer białostockiego klubu Piotr Anchim.

Obok Julii Jackowskiej, barwy Optima Polska Dojlid reprezentować będą: Kamila Gryko, Michalina Górska o Białorusinka Daria Kisiel.

- Daria grała w mocno obsadzonym turnieju międzynarodowym, pokonując między innymi naszą reprezentantkę Julię Szymczak.  Jest więc w dobrej formie, a pozostałe zawodniczki ostro trenowały i liczymy na ciekawe mecze - dodaje Piotr Anchim.

Oba spotkania zostaną rozegrane w małej hali przy ul. Suchowolca 26. Sobotni mecz z Agro-Siecią rozpocznie się o godz. 16, a niedzielny z Chrobrym - o 11. 

facebook