Dodana: 9 październik 2017 15:35

Zmodyfikowana: 9 październik 2017 15:35

Po podwójnym zwycięstwie nad Kętrzynem coraz bliższe baraże o I Ligę

Sokólska drugoligowa drużyna Metal-Fach LP Pool Bilard Sokółka II w II Polskiej Lidze Bilardowej w VII Kolejce podejmowała na własnym boisku drużynę Bałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR III Kętrzyn.

Ilustracja do artykułu DSC_1165.JPG

W meczu zagrali  dwaj bardzo młodzi zawodnicy  Metal – Fachu  ośmioletni Tomasz Górski i dwunastolatek Szymon  Miroń.  W zawodach wzięli też udział doświadczeni bilardziści  Piotr  Rygasiewicz   i  Zbigniew   Kozioł.
Jak się okazało mieszanka młodości i doświadczenia  do doskonała recepta na pokonanie  drużyny z Kętrzyna.  Nasi bilardziści tak  w pierwszym  meczu jak i w meczu rewanżowym zwyciężyli  3:0  inkasując  na swoje konto sześć dużych punktów .

Do zakończenia rozgrywek grupowych zostały zaledwie dwie kolejki. Na tą chwilę Drużna Metal-Fach LP Sokółka II, zajmuje drugie miejsce i traci zaledwie 3 punkty do lidera  tabeli .  Do baraży o I Ligę awansują po dwie najlepsze drużyny z każdej  z sześciu grup.  Z 12 zespołów grających w barażach 2 awansują do I Polskiej Lidze Bilardowej.

 

 

Na zdjęciu:  drużyna Metal-Fach LP Pool Bilard  Sokółka II  z trenerem (od lewej; Szymon Miroń , Tomasz Górski, Lech Piekarski – trener , Piotr Rygasiewicz, Zbigniew Kozioł)

źródło: Sokólskie Stowarzyszenie Bilardowe  

oprac.ak

 

facebook