Dodana: 19 sierpień 2017 00:14

Zmodyfikowana: 19 sierpień 2017 00:14

Miasto Białystok zawarło umowę promocyjną z UKS Dojlidy

Dzięki temu uzyskało status sponsora tytularnego poprzez włączenie do nazwy zespołu słów „Wschodzący Białystok”. Zespół będzie nazywał się Dojlidy Wschodzący Białystok.

Ilustracja do artykułu uks.jpg

Jednocześnie klub zobowiązał się do działań promocyjnych na rzecz Miasta. Chodzi między innymi o ekspozycję logotypu „Wschodzący Białystok” na billboardzie sponsorskim w trakcie transmisji telewizyjnych ze spotkań w ramach najwyższej klasy rozgrywkowej w tenisie stołowym mężczyzn oraz podczas rozgrywek na międzynarodowych zawodach towarzyskich. Białystok ma być także promowany w czasie zorganizowanych spotkań klubu z dziećmi i młodzieżą mających na celu działania profilaktyczne i popularyzujące kulturalny doping.

– Podjęliśmy decyzję o wyjściu ze sposoringu rozgrywek ligowych, które przez kilka lat były pod marką Wschodzący Białystok. Uznaliśmy, że lepiej wspierać klub i myślę, że jest to dobra decyzja – ocenił zastępca prezydenta Rafał Rudnicki.

Sportowcy będą też używać logo „Wschodzący Białystok” i promować nasze miasto podczas wizyt w szpitalnych oddziałach dziecięcych i placówkach opiekuńczo-wychowawczych oraz w trakcie innych akcji charytatywnych o charakterze ogólnopolskim podejmowanych przez klub.

Sezon tenisiści rozpoczną 26 września, wyjazdem do Palmiarni Zielona Góra.

– Nasz klub rozwija się bardzo dobrze. Trenują w nim dzieci, młodzież, dorośli, a także weterani. Rozwój nie byłby możliwy bez wsparcia sponsorów, w tym władz miasta, za które jesteśmy wdzięczni – powiedział prezes klubu Wiesław Joszczyk.

Dojlidy Wschodzący Białystok w sezonie 2017/18 reprezentować będą:

  1. Wang Zeng Yi 
  2. Paweł Platonow
  3. Soumyat Ghosh (nowy nabytek)
  4. Yu Zhou (nowy nabytek)
  5. Yongyin Li (nowy nabytek)
  6. Przemysław Walaszek
  7. Krzysztof Kurlenda
  8. Paweł Piszczatowski.

Więcej informacji znajduje się na stronie www.uksdojlidy.pl.

Za: UM Białystok
facebook