Dodana: 25 luty 2019 00:41

Zmodyfikowana: 25 luty 2019 00:42

Jagiellonia przegrała w Krakowie

Żółto-czerwoni - mimo, że wskazywani na faworyta spotkania - przegrali z Cracovią na wyjazdowym niedzielnym meczu (24 lutego b.) meczu 0:1.

W niedzielnym meczu 23. kolejki piłkarskiej ekstraklasy Jagiellonia przegrała z krakowskim zespołem. Dla podopiecznych trenera Michała Probierza było to już siódme kolejne zwycięstwo, na które patrzyło z trybun 11 tys. osób.

W pierwszej połowie nie padła żadna bramka, a w drugiej punkty dla Cracovii zdobył Ołeksij Dytiatjew.  Jagiellonia miała kilka dobrych okazji, jak choćby karny w 58 minucie, jednak nie wykorzystała ich należycie.

Jagiellonia wróciła do Białegostoku bez punktów, a Cracovii do podium brakuje już tylko trzech.

Następny mecz Jagiellonia zagra w przyszłą sobotę (2.03). Rywalem żółto-czerwonych na stadionie w Białymstoku będzie Górnik Zabrze.