Dodana: 10 wrzesień 2018 11:26

Zmodyfikowana: 10 wrzesień 2018 11:26

Grand Prix Polski w bilardzie 2018. Sebastian Batkowski zwycięża w Gdańsku

W pierwszy powakacyjny weekend w gdańskim klubie bilardowym „Green Club” odbył się piąty w tym roku rankingowy turniej Grand Prix Polski Wik Pol Tour. W stawce blisko 80 zawodników z całej Polski znaleźli się reprezentanci sokólskiego klubu: Sebastian Batkowski i Dominik Zając. Sebastian Batkowski zaprezentował bilard na najwyższym europejskim poziomie, zdobywając złoty medal.

Ilustracja do artykułu ZDJĘCIA II SEBA GDAŃSK 2018.jpg

W pokonanym polu pozostawił całą  czołówkę polskich bilardzistów. Sebastian w półfinale pokonał Tomasza Kapłana z Nosanu Kielce, a w finale Mieszka Fortuńskiego  z DSB Folie Bieruń - obaj to drużynowi Mistrzowie Europy.

W pierwszej szóstce  rankingu Polski sezonu 2018 po pięciu turniejach Grand Prix Polski znajduje się dwóch zawodników LP Metal-Fach Pool Bilard Sokółka: Sebastian Batkowski - na miejscu trzecim oraz Dominik Zając - jako szósty.                                                                                                                           

Już w najbliższy weekend drużyny  LP Metal-Fach Pool Bilard  Sokółka rozegrają swoje kolejne mecze ligowe. W sobotę LP Metal-Fach Pool Bilard  Sokółka II zmierzy się z drużyną z Mrągowa, natomiast w niedzielę I drużyna LP Metal-Fach Pool Bilard Sokółka rozegra mecze z Restlogistic Trójkąt Rzeszów. Oba spotkania odbędą się w Klubie Bilardowym LP przy ul.Ogrodowej 23 w Sokółce. Początek o godz. 12.00.

 

facebook