Dodana: 6 kwiecień 2017 08:37

Zmodyfikowana: 6 kwiecień 2017 08:39

Grad medali zawodników UAKS „Podlasie” Białystok w Mistrzostwach Polski Seniorów I Młodzieżowców w Sumo

Na rozegranych w Strzelcach Opolskich w dniach 01-02.04.2017 Mistrzostwach Polski Seniorów i Młodzieżowców w sumo zawodnicy UAKS „Podlasie” Białystok zdobyli 6 medali indywidualnie, II miejsce w klasyfikacji drużynowej MP Młodzieżowców i IV miejsce w MP Seniorów w sumo.

PRZEMYSŁAW WISZOWATY w wadze 70 kg

- W klasyfikacji drużynowej MP Młodzieżowców w sumo ekipa UAKS „Podlasie”    Białystok zdobyła II miejsce.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

- brązowe medale w Mistrzostwach Polski Seniorów w sumo zdobyli:

- V miejsce w Mistrzostwach Polski Seniorów w sumo w wadze 70 kg zdobył

PRZEMYSŁAW WISZOWATY

- W klasyfikacji drużynowej MP Seniorów w sumo ekipa UAKS „Podlasie” Białystok zajęła IV miejsce.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------  Sukcesy zawodników UAKS „Podlasie” Białystok w Pucharach Polski Seniorów w Krotoszynie i w Brzegu Dolnym oraz Mistrzostwach Polski Seniorów i Młodzieżowców w sumo w Strzelcach Opolskich zaowocowały powołaniem  3 naszych zawodników: WOJCIECHA LENCZEWSKIEGO waga 70 kg, KAROLA STASIEWICZA waga 85 kg i MATEUSZA TROFIMCZUKA waga 92 kg do Reprezentacji Narodowej na MISTRZOSTWA EUROPY SENIORÓW i MŁODZIEŻOWCÓW w sumo, które odbędą się w dniach 21-23.04.2017 w Tbilisi (Gruzja).