Dodana: 24 maj 2018 11:26

Zmodyfikowana: 24 maj 2018 11:26

Dzień motocyklowy na Torze Wschodzący Białystok

Najbliższa sobota (26 maja) będzie dniem motocyklowym w stolicy Podlaskiego. Tor Wschodzący Białystok przez kilka godzin będzie należał do właścicieli i miłośników motocykli. To pierwsze takie wydarzenie na tym obiekcie.

Ilustracja do artykułu P5067056.jpg

Sezon motocyklowy trwa w najlepsze. Na Torze Wschodzący Białystok można uczyć się i trenować  bezpieczną jazdę na dwóch kółkach. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom środowiska motocyklowego Białostocki Ośrodek Sportu i Rekreacji, który zarządza obiektem, zaprasza na nowe wydarzenie. W sobotę, 26 maja odbędzie się Dzień motocyklowy, czyli kilkugodzinna przygoda pośród motocyklowej braci. Ustalono 20-minutowe jazdy dla maksymalnie 36 maszyn. Przy pełnym obłożeniu każdy będzie miał 6 sesji (przy niepełnym może być więcej), a cena to jedyne 150 zł od kierowcy.

Bardzo ważne, by na odprawę dotrzeć przed godz. 9:40. Punktualne przybycie usprawni przeprowadzenie całego wydarzenia. Podczas odprawy motocykliści zostaną podzieleni na trzy grupy. Następnie jazdy będą trwały aż do godz. 16:00 według schematu: grupa A,  B,  C i dalej naprzemiennie. Ci, którzy nie dotrą na czas, będą mieli możliwość wzięcia udziału w jazdach, o ile pozwolą na to możliwości organizacyjne i liczba chętnych nie osiągnie 36 pojazdów.

Zapisy internetowe na stronie. Są tu również wzory oświadczeń, które należy wcześniej wypełnić. To wszystko usprawni organizację pracy podczas Dnia motocyklowego.

***

Bilety zakupione na sobotni Dzień motocyklowy nie wliczają się do trwającej promocji 4+1. Ta trwa do 30 września 2018 r. Za piątą jazdę można zapłacić tylko pół ceny. Zasady są proste. Jeśli klient w okresie promocji wykupi cztery godzinne swobodne jazdy samochodowe bądź motocyklowe, otrzyma uprawnienie do piątej jazdy za pół ceny. Zatem piąta jazda będzie kosztowała 25 zł - samochodowa i 19 zł - motocyklowa. Należy przy tym spełnić dwa warunki:

  • kierowca w okresie trzech miesięcy zakupi cztery godzinne jazdy swobodne własnym samochodem lub własnym motocyklem, za które uiszcza cenę standardową, określoną w cenniku;
  • promocyjna godzinna jazda będzie piątą z kolei i zostanie wykupiona w okresie trzech miesięcy od zakupu pierwszej jazdy.

W ten sposób chcemy zachęcić wszystkich do częstszego korzystania z usług toru i docenić najwierniejszych klientów. Każdy kierowca może korzystać z promocji wielokrotnie, a ceny promocyjne nie dotyczą dodatkowych kierowców.

Szczegółowe informacje na temat funkcjonowania obiektu (m.in. harmonogram, cennik, wydarzenia, sposób rezerwacji) znajdują się na stronie w zakładce Tor Wschodzący Białystok. W HARMONOGRAMIE OBIEKTU widocznym w lewym, górnym rogu podstrony toru można zapoznać się z wydarzeniami organizowanymi na Torze Wschodzący Białystok oraz rezerwować miejsca i dokonywać płatności.

Tor Wschodzący Białystok zlokalizowany jest na południe od centrum Białegostoku przy ul. Ciołkowskiego, tuż obok Aeroklubu Białostockiego. Jest to obiekt o nawierzchni asfaltowej, o długości pętli 930 m i szerokości 10-12 m. Przeznaczony jest w głównej mierze do amatorskiej jazdy w celach szkoleniowych oraz doskonalenia techniki jazdy.

facebook