Dodana: 22 sierpień 2018 15:17

Zmodyfikowana: 22 sierpień 2018 15:17

Polskie Radio Białystok i władze miasta zapraszają na energetyczną dawkę dobrej muzyki

To będzie już szósta odsłona wydarzenia „Białystok – Miasto Dobrej Muzyki”. W sobotę (25 sierpnia) na Rynku Kościuszki wystąpią m.in. Piasek i Oddział Zamknięty

Ilustracja do artykułu 0x0 (2).jpg

Koncert „Białystok – Miasto Dobrej Muzyki” wpisał się już w kalendarz największych imprez muzycznych odbywających się corocznie w naszym mieście. Za nami pięć edycji tego wydarzenia, a kolejna odbędzie się wieczorem w najbliższą sobotę. W poprzednich latach gościliśmy m.in. Sarsę, Lemon, Klezmafour, Łukasza Zagrobelnego, Brodkę, zespoły IRA i Enej, Justynę Steczkowską, Bednarka czy T.Love.

 

W tym roku wystąpią: Magdalena Pietruczak z zespołem, Kasia Popowska, Oddział Zamknięty i Andrzej Piaseczny.

 

– Już szósty raz wspólnie pożegnamy wakacje podczas niezwykłego koncertu na Rynku Kościuszki. Zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu wszystkich, którzy będą w Białymstoku w najbliższą sobotę – mówi zastępca prezydenta Rafał Rudnicki.

 

Początek koncertu o godz. 18.00. Jako pierwsza wystąpi na scenie Magdalena Pietruczak. Po niej, o godz. 18.45, usłyszymy Kasię Popowską. Później, o godz. 20.00, wystąpi zespół Oddział Zamknięty. Koncert zakończy występ Andrzeja Piasecznego, który zacznie się o godz. 21.45.

 

Koncert organizowany przez Polskie Radio Białystok jest współfinansowany przez Miasto Białystok.

facebook