Dodana: 11 grudzień 2019 09:12

Zmodyfikowana: 11 grudzień 2019 10:14

Świąteczna Paczka dla dzieci i dorosłych chorujących na nowotwory

Świąteczna Paczka dla Dzieci i Dorosłych z Onkologii i Hematologii to jedno z przedświątecznych działań Fundacji "Naszpikowani". Zbiórka podarunków potrwa do najbliższej soboty, 14 grudnia br. Tego dnia w siedzibie Szkoły Podstawowej nr 47 w Białymstoku odbędzie się też Świąteczny Trening Charytatywny, dzięki któremu będzie można dołożyć swoją cegiełkę na upominki dla podopiecznych Fundacji.

Ilustracja do artykułu prezent.jpeg

W ramach akcji zbierane są książki, gry planszowe i edukacyjne, kosmetyki, artykuły papiernicze, zabawki, gadżety i inne. Rzeczy powinny być nowe ze względu na normy sanitarne panujące w szpitalach. Podarunki można przynosić bądź wysyłać na adres siedziby Fundacji "Naszpikowani" - ul. Sienkiewicza 46, 15-004 Białystok.

O Fundacji

"Naszpikowani" działają od 2016 roku. Zaczynali wspierając osoby dorosłe z chorobami nowotworowymi krwi. W miarę upływu czasu i zwiększenia doświadczeń Fundacja zaczęła pomagać także dzieciom, zmagającym się z różnymi nowotworami. Na dzień dzisiejszy pod jej opieką pozostaje ponad 30 osób.

oprac.aa

facebook