Dodana: 19 wrzesień 2019 09:18

Zmodyfikowana: 19 wrzesień 2019 09:18

„Racjonalna terapia w praktyce pozaszpitalnej” – warsztaty dla lekarzy i pielęgniarek

Zapraszamy na warsztaty dla lekarzy rodzinnych i innych praktykujących w lecznictwie otwartym oraz pielęgniarek i położnych na temat zasad racjonalnej antybiotykoterapii, diagnostyki i profilaktyki zakażeń pn. „Racjonalna terapia w praktyce pozaszpitalnej”. Spotkanie odbędzie się w dniu 22 października b.r. w Urzędzie Marszałkowskim woj. podlaskiego, Sala konferencyjna nr 115 (I piętro), ul. Kard. S. Wyszyńskiego 1, 15-888 Białystok. Warsztaty planowane są w godzinach 16.00-18.30.

Ilustracja do artykułu logo Narodowego Programu Ochrony Leków.png

Narodowy Program Ochrony Antybiotyków zaprasza na warsztaty zorganizowane we współpracy z Konsultantem wojewódzkim w dziedzinie medycyny rodzinnej woj. podlaskiego Prof. dr hab. n.med. Sławomirem Chlabiczem. Warsztaty organizowane są dla lekarzy rodzinnych i innych praktykujących w lecznictwie otwartym oraz pielęgniarek i położnych na temat zasad racjonalnej antybiotykoterapii, diagnostyki i profilaktyki zakażeń pn. „Racjonalna terapia w praktyce pozaszpitalnej”.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Program spotkania i rejestracja dostępne na stronie: 

http://antybiotyki.edu.pl/warsztaty-dla-lekarzy-rodzinnych-i-innych-praktykujacych-w-lecznictwie-otwartym-oraz-pielegniarek-i-poloznych-na-temat-zasad-racjonalnej-antybiotykoterapii-diagnostyki-i-profilaktyki-zakazen-pn-2/ 

facebook