Dodana: 9 marzec 2020 09:37

Zmodyfikowana: 10 marzec 2020 13:03

Podróż bez dymka – podróżą po zdrowie! Konferencja prozdrowotna w Białymstoku - przełożona

Fundacja „Pokonaj raka” oraz Rzecznik Praw Pacjenta zapraszają mieszkańców Białegostoku i okolic na spotkanie ph. „Podróż bez dymka – podróżą po zdrowie”. Spotkanie nie odbędzie się w najbliższy piątek, (13.03) w Białostockim Centrum Onkologii. O nowym terminie organizatorzy konferencji poinformują w najbliższy czas.

Ilustracja do artykułu Białystok, 13.03.2020 pdf.jpg

Podczas spotkania organizatorzy zapoznają  mieszkańców z prawami pacjenta oraz podzielą się wiedzą nt. profilaktyki nowotworowej i odżywiania. Odbędą się również warsztaty uważności, które uzupełniają leczenie szpitalne i są pomocne w pokonywaniu stresu

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, jednak z powodu ograniczonej liczby miejsc obowiązują zapisy na warsztaty. Rezerwacji można dokonywać pod nr. tel. +48 607 33 93 30 lub wysyłając zgłoszenie na adres: fundacja@pokonajraka.com.

Spotkanie poprowadzą: Katarzyna Gulczyńska - Alpinistka, Prezes Fundacji “Pokonaj raka”, członek komisji rewizyjnej OFO, Magda Knefel - certyfikowana nauczycielka redukcji stresu w oparciu o techniki uważności, członek Zarządu stowarzyszenia Polskie Amazonki Ruch Społeczny, Przedstawiciel Rzecznika Praw Pacjenta

Termin spotkania zostanie wkrótce ustalony i podany do informacji publicznej.

 

Organizatorzy zachęcają też do udziału w VIII edycji 500 kajaków na Bugu w Drohiczynie
1-2 sierpnia 2020 r.
Udział bezpłatny!
Zapisy na to wydarzenie również pod nr. tel. +48 607 33 93 30 lub na adres: fundacja@pokonajraka.com .

 

Wydarzenie "Podróż bez dymka – podróżą po zdrowie!" odbywa się po Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Podlaskiego.

 

 

oprac. Aneta Kursa

facebook