Dodana: 20 styczeń 2020 09:48

Zmodyfikowana: 20 styczeń 2020 09:48

Pracowite ferie w MOSiR Michałowo

Ferie zimowe już niedługo! Z tej okazji MOSiR Michałowo przygotował kilka atrakcji, którymi będzie można zapełnić wolny czas, w tym m.in. halowy turniej piłki nożnej, turniej siatkówki czy półkolonie.

Ilustracja do artykułu dzieici-1.jpg

Przerwę zimową rozpocznie halowy turniej piłki nożnej. 20 stycznia będzie można zebrać swoją drużynę i zmierzyć się w walce o Puchar Burmistrza Michałowa. Każda drużyna otrzyma dyplom i puchar, a  zawodnicy z miejsc 1-3 medale. Organizatorzy wręczą także indywidualne statuetki w kilku wybranych kategoriach.

Dwa tygodnie później, na zakończenie ferii odbędzie się Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Michałowie. Tutaj również jest całkowita dowolność w wyborze składu. Zmierzą się ze sobą drużyny 3 osobowe, które powalczą o końcowe zwycięstwo.

W dniach 20-31 stycznia zorganizowane zostaną także półkolonie. Od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-15:00 dzieci w wieku 6-11 lat będą korzystać z wielu atrakcji, w tym m.in. zajęć sportowych, zajęć plastyczno-artystycznych i zabaw twórczych. Uczestniczy na zakończenie półkolonii otrzymają także niespodziankę.

Szczegóły TUTAJ

Źródło: MOSiR Michałowo/ oprac. bm

facebook