Dodana: 6 czerwiec 2019 11:35

Zmodyfikowana: 6 czerwiec 2019 11:35

Kibice Jagiellonii zadecydowali o wyglądzie sali treningowej klubu

Sympatycy Jagiellonii Białystok w specjalnym plebiscycie zdecydowali o wyglądzie sali treningowej w nowo powstającym ośrodku Akademii Jagi. Głosami kibiców wybrana została propozycja nr 1. Wyniki plebiscytu dostępne są na stronie www.akademiajagi.pl

Ilustracja do artykułu Akademia Jagi (1).png

- Motywacja i zaangażowanie są niezbędne do osiągania sukcesów. Mam nadzieję, że tych czynników nigdy nie zabraknie zawodnikom trenującym w Akademii. Ponownie wraz z klubem włączyliśmy kibiców w ważne dla Jagiellonii Białystok wydarzenie. Głosujący zadecydowali o wyglądzie jednego z obiektów nowego ośrodka szkoleniowego Żółto-Czerwonych, a my jako zaangażowany sponsor sfinansujemy realizację projektu. Mam nadzieję, że wspólne akcje z klubem, jak i kibicami jeszcze nie raz zaskoczą fanów polskiego sportumówi Mateusz Juroszek, prezes STS.

- Głosowanie cieszyło się sporym zainteresowaniem. To pokazuje, że nasze wspólne działania są dobrze odbierane przez naszych kibiców. Mam nadzieję, że dzięki zwycięskiemu projektowi pracujący w nowym ośrodku treningowym zawodnicy będą dawali z siebie jeszcze więcej. W odnoszeniu sukcesów najważniejsze jest pozytywne nastawienie, a taki element sali treningowej na pewno będzie przy tym pomocny – dodaje Agnieszka Syczewska, wiceprezes Jagiellonii Białystok.

STS – sponsor główny Jagiellonii Białystok i największy bukmacher w kraju – wraz z klubem uruchomił specjalne głosowanie, w którym kibice mogli wybierać projekt graficzny wystroju sali treningowej Akademii Jagiellonii Białystok. Głos można było oddać na jedną z trzech propozycji. Plebiscyt trwał od 29 maja do 3 czerwca do północy. STS sfinansuje powstanie zwycięskiego projektu. 

mat.STS/red.art

facebook