Dodana: 11 maj 2020 14:43

Zmodyfikowana: 11 maj 2020 14:43

11.05 całe Podlaskie głosuje na Orlik Jabłoń Kościelną!

Już dziś (11.05) o godz. 19:00 rozpocznie się wielki finał ogólnopolskiego eTurnieju drużyn w ramach sportowo-obywatelskiego FAIR PLAY Programu. Województwo podlaskie reprezentuje zespół Orlik Jabłoń Kościelna.

Ilustracja do artykułu Orlik Jabłoń Kościelna 2.jpg

Finaliści (GKS GÓRA z województwa mazowieckiego oraz podlaski Orlik Jabłoń Kościelna)reprezentują bardzo małe miejscowości. Nową Górę zamieszkuje ok. 544 osób, a Jabłoń Kościelną ok. 440 osób. Już w czasie wcześniejszych pojedynków podlaska ekipa potrafiła zdobyć w internetowej rywalizacji znacznie więcej reakcji kibiców niż mieszka w niej mieszkańców.

W jaki sposób możemy pomóc?

  1. O godz.19.00 wejdź na stronę FAIR PLAY Program.
  2. Pod obrazkiem meczu, w którym bierze udział Orlik Jabłoń Kościelna zostawiamy reakcję serduszka❤ (pod obrazkiem, a nie w komentarzu!).
  3. Mecz trwa tylko od 19:00 do 20:00.
  4. Informujmy wszystkich znajomych, by kibicowali w podobny sposób wszyscy nasi znajomi

Dziś całe Podlaskie wspiera i głosuje na młody zespół z Jabłoni Kościelnej!

***

FAIR PLAY eTurniej to inicjatywa realizowana w ramach FAIR PLAY Programu, która jest odpowiedzią, jak zaangażować młodych ludzi w czasie pandemii przy braku możliwości bezpośredniej współpracy z liderami, wolontariuszami i wszystkimi uczestnikami działań realizowanych przez FAIR PLAY Drużyny.

FAIR PLAY Program jest projektem sportowym o charakterze edukacyjnym. Sport pomaga w propagowaniu ważnych wartości społecznych. Organizatorzy opowiedzą o Celach Zrównoważonego Rozwoju ustanowionych przez ONZ, jest ich 17 i mają zostać osiągnięte przez świat do 2030 roku. Dotyczą osiągnięć w 5 obszarach – dotyczą 5xP: ludzie (ang. people), planeta (ang. planet), dobrobyt (ang. prosperity), pokój (ang. peace), partnerstwo (ang. partnership).

Źródło: Fanpage Orlik Jabłoń Kościelna oraz FAIR PLAY Program / oprac. Marcin Nawrocki

facebook