Dodana: 4 październik 2019 09:24

Zmodyfikowana: 4 październik 2019 09:24

Jesienne targi ogrodnicze w Szepietowie w najbliższy weekend!

Przed miłośnikami ogrodnictwa niebywała okazja, by zapoznać się z nowymi trendami w branży, zrobienia zakupów na kończący się sezon, a także poszerzenia swojej wiedzy z tej dziedziny. W dniach 5-6 października na terenie Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego odbędą się targi ogrodnicze „Jesień w Sadzie i Ogrodzie” oraz towarzyszące im Targi Leśne.

Ilustracja do artykułu Plakat Targów.jpg

Na uczestników targów czekają liczne atrakcje. Poza bogatą ofertą wystawienniczą, organizator przygotował także wykłady na tematy związane z pszczelarstwem i odnawialnymi źródłami energii, odbędą się pokazy królików rasowych. Zostaną też rozstrzygnięte konkursy, będzie można odwiedzić stoiska kół gospodyń wiejskich oraz zaopatrzyć się w produkty regionalne i ekologiczne.

Odbędzie się również pokaz tłoczenia soków w Podlaskim Centrum Technologii Rolno-Spożywczych, które funkcjonuje przy PODR w Szepietowie. Uczestnicy pokazu przyjrzą się całemu procesowi powstawania soku oraz zapoznają się z wyposażeniem przetwórni. Będzie również możliwość skorzystania z doradztwa w zakresie przetwórstwa.

Odbywające się równolegle Targi Leśne to z kolei okazja do zapoznania się z ofertami firm działających w tej branży.

mat. org./oprac.ms

 

W załączniku plakat i program targów.

Pliki do pobrania

facebook