Dodana: 6 kwiecień 2018 08:34

Zmodyfikowana: 6 kwiecień 2018 08:34

Wigry Suwałki ze wsparciem miasta

W czwartek (5 kwietnia) po nadzwyczajnej sesji Rady Miejskiej, Prezydent Miasta Suwałk przyznał z własnej inicjatywy nagrody zawodnikom, trenerom i innym osobom fizycznym Suwalskiego Klubu Sportowego „Wigry” o łącznej wartości 130 tys. zł. W sumie nagrody otrzymało 26 osób.

Ilustracja do artykułu 09-2.jpg

– To odpowiedź suwalskiego samorządu na trudną sytuację naszej drużyny Wigry Suwałki. Wierzę, że te pieniądze pomogą w osiągnięciu celu jkim jest gra na wysokim poziomie i utrzymanie się w I lidze – mówił Czesław Renkiewicz, Prezydent Suwałk  Liczę też, że w ślad za suwalskim samorządem pójdą inne podmioty, lokalni przedsiębiorcy. Wigry Suwałki to nasze wspólne dobre co podkreśla wiele osób związanych z suwalskim I-ligowcem – dodał Prezydent Suwałk.

- Chciałbym podziękować za te wsparcie. Ze swojej strony chcę zapewnić, że cała drużyna będzie grała jak najlepiej potrafi. Dziękuję wszystkim Radnym i Panu Prezydentowi za tak ekspresowe podejście do sprawy i zrozumienie naszej sytuacji – powiedział Kamil Makarewicz Prezes Fundacji Akademia Wigry Suwałki.

Obecnie Wigry Suwałki są na wysokiej, trzeciej pozycji w tabeli. Przed suwalską drużyną kolejny mecz już w najbliższą sobotę. Na swoim boisku podejmą GKS Katowice.

za: UM Suwałki

Logo serwisu Twitter Logo serwisu Facebook