Dodana: 18 wrzesień 2014 10:17

Zmodyfikowana: 18 wrzesień 2014 10:17

Vademecum rynków zagranicznych – Niemcy

W dniu 2 października (czwartek) w Białymstoku odbędzie się „Vademecum rynków zagranicznych” poświęcone Niemcom. Vademecum rynków zagranicznych organizowane jest przez Podlaską Fundację Rozwoju Regionalnego w ramach realizowanej kampanii społecznej „2014 Rokiem Przedsiębiorczości. Postawmy na siebie” i będzie kolejną z cyklu prezentującego wybrane rynki zagraniczne.

Zasadniczym celem realizowanego przedsięwzięcia jest zaprezentowanie możliwości współpracy biznesowej z rynkiem niemieckim. Przedstawiona zostanie specyfika prowadzenia biznesu w Niemczech, uwarunkowania prawne, ekonomiczne, możliwości inwestowania oraz „kultura” prowadzenia biznesu. Uczestnicy otrzymają oferty współpracy kooperacyjnej firm niemieckich. Spotkanie poprowadzą eksperci z Polsko – Niemieckiej Izby Przemysłowo - Handlowej w Warszawie zajmujący się na co dzień rynkiem niemieckim, znający jego uwarunkowania oraz specyfikę.

Do udziału w „Vademecum rynków zagranicznych” zapraszamy przedsiębiorców, osoby zamierzające rozpocząć działalność gospodarczą, pracowników naukowych uczelni oraz wszystkie osoby zainteresowane rynkiem niemieckim. Udział w Vademecum jest bezpłatny.

Chęć udziału w Vademecum prosimy potwierdzić mailowo: isajuk@pfrr.pl lub telefonicznie 85 653 72 04 do dnia 29 września 2014 r.

Vademecum rynków zagranicznych organizowane jest w ramach projektu „Enterprise Europe Network Wsparcie dla biznesu w zasięgu ręki” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.

PROGRAM (2).doc

 

Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego

facebook