Dodana: 26 wrzesień 2014 11:56

Zmodyfikowana: 26 wrzesień 2014 11:56

Misja gospodarcza do Republiki Białoruś

Mińsk 22 - 24 października 2014 r.

Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego zaprasza Państwa do udziału w misji gospodarczej do Republiki Białoruś, która odbędzie się w dniach 22-24 października 2013 r.

Współorganizatorem misji jest Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady Rzeczpospolitej Polskiej w Mińsku.

Misja gospodarcza przeznaczona jest dla przedsiębiorców chcących nawiązać współpracę z firmami białoruskimi. Jest to misja wielobranżowa – w spotkaniach mogą uczestniczyć  przedstawiciele różnych sektorów. Firmy białoruskie dobierane są pod konkretne, zgłoszone firmy polskie, na podstawie ich opisu i oferty kooperacyjnej. W ramach misji zaplanowane są indywidualne spotkania z przedsiębiorstwami białoruskimi, przedstawicielami administracji, banków, kancelarii prawnych, wizyta w Wolnej Specjalnej Strefie Ekonomicznej oraz na targach branżowych. 

Koszty
Udział w misji gospodarczej do Republiki Białoruś jest bezpłatny. Uczestnicy we własnym zakresie pokrywają koszty zakwaterowania i pobytu na terenie Republiki Białoruś oraz kosztów wizy. Wymagane jest posiadanie ważnego paszportu.

Organizatorzy gwarantują pokrycie kosztów przejazdu, przerw kawowych, wynajmu sali, doboru białoruskich partnerów do rozmów oraz uroczystej kolacji w dniu 23 października 2014r. oraz pomoc w uzyskaniu wizy.

Rejestracja
Rejestracja odbywa się na załączonym formularzu. Formularz należy przesłać mailem na adres maksimowicz@pfrr.pl, isajuk@pfrr.pl  lub faxem na numer 085 742 00 44.

Liczba miejsc ograniczona.

Program Misji Mińsk 2014.doc

facebook