Dodana: 22 październik 2019 11:14

Zmodyfikowana: 22 październik 2019 11:14

Konkurs Technotalent 2019

Jeśli masz pomysł na biznes bądź rozwiązanie w zakresie designu czy wyzwania społecznego jeszcze do jutra można zgłaszać się do udziału w konkursie Technotalent 2019. Organizatorzy zapraszają uczniów, studentów, absolwentów, doktorantów, pracowników w wieku 18-35 lat.

Ilustracja do artykułu Technotalent 2019 wrota.jpg

Konkurs ma na celu wsparcie rozwoju zdolnych osób z regionu północno-wschodniej Polski (woj. podlaskie i warmińsko-mazurskie), które chcą zaprezentować swoje projekty biznesowo-społeczne.

Zgłoszenia można wysyłać do 22 października do godziny 23:59.

W konkursie do wygrania jest 53 000 zł w kategoriach: Technika, Wyzwanie Społeczne, Biznes, Design, Technotalent Politechniki Białostockiej 2019 oraz Technotalent Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku 2019.

Dodatkowo zostanie przyznana nagroda za najlepszy projekt uczniowski wybrany spośród wszystkich kategorii oraz nagroda dla opiekuna tego projektu. Natomiast laureaci we wszystkich kategoriach otrzymają nagrodę w postaci 2-dniowych szkoleń "AKADEMIA ZARZĄDZANIA TALENTAMI"

zorganizowane przez Wyższą Szkołę Finansów i Zarządzania w Białymstoku.

Więcej informacji na stronie: http://technotalenty.pl/konkurs2019/ oraz na fanpageu https://www.facebook.com/fundacjaTechnotalenty/.

Współorganizatorami są Izba Przemysłowo-Handlowa w Białymstoku oraz PKO Bank Polski. Projekt jest realizowany z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.

Partnerami konkursu są Województwo Podlaskie, Santander Bank Polska SA, TOBO Datczuk Spółka Jawna, Politechnika Białostocka, Uniwersytet Medyczny w Białymstoku oraz Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Białymstoku.

Źródło: Fundacja Technotalenty / red. mn

facebook