Dodana: 4 grudzień 2017 12:40

Zmodyfikowana: 4 grudzień 2017 12:40

Jagiellonia Białystok przygotuje pomoc dla wybranej rodziny w ramach Szlachetnej Paczki

Baza rodzin włączonych do programu SZLACHETNA PACZKA jest otwarta od 18 listopada. Przeżywamy niezwykły czas, gdy Paczka łączy osoby potrzebujące, z tymi, którzy chcą pomagać. W tym roku do grona Darczyńców dołącza także Klub Sportowy Jagiellonia Białystok, który przygotuje pomoc dla konkretnej rodziny z Podlasia

Ilustracja do artykułu images.png

„Wydobywam z ludzi to, co w nich najpiękniejsze” – pod tym zdaniem może podpisać się każdy darczyńca SZLACHETNEJ PACZKI. Także i JAGIELLONIA BIAŁYSTOK, która W DNIU  4 GRUDNIA 2017r. o godzinie 18.00 w hipermarkecie AUCHAN W BIAŁYMSTOKU (UL. PRODUKCYJNA 84), skompletuje paczkę dla rodziny pani Barbary, która mimo przeciwności losu wspiera swoją rodzinę. Mimo śmierci męża, nie poddała się i wspiera córkę- Marzannę, która samotnie wychowuje dwóch synów-  Dominika i Dawida. Rodzina jest dla siebie wzajemnym wsparciem, mimo że mają trudności w zaspokojeniu podstawowych życiowych potrzeb. Wśród najpotrzebniejszych rzeczy, rodzina wskazuje na żywność, środki czystości oraz ubrania na zimę. Piłkarze, wspólnie z wolontariuszami przygotują mądrą pomoc - odpowiadając na konkretne potrzeby. Przekazana paczka ma sprawić, że rodzina poczuje się wyjątkowo i dostanie sygnał “Jesteście dla nas ważni”.

*JEŚLI W WASZYM WOJEWÓDZTWIE WCIĄŻ POSZUKUJECIE DARCZYŃCÓW, DUŻA ILOŚĆ RODZIN JEST JESZCZE W BAZIE

Kilkanaście tysięcy osób dołączyło już do naszej drużyny zostając darczyńcami. Teraz Twoja kolej, by wybrać potrzebującą rodzinę, zebrać znajomych, współpracowników i przygotować paczkę. Angażując się, możesz poczuć swój wpływ i zmienić na lepsze życie konkretnych osób. W naszym województwie wciąż wiele rodzin oczekuje na pomoc. By zostać darczyńcą, należy wejść na stronę www.szlachetnapaczka.pl. Finał tegorocznej edycji odbywa się 9-10 grudnia. Wtedy to paczki przygotowane przez darczyńców trafią do magazynów rejonowych, a stamtąd do potrzebujących rodzin.

*JEŚLI LICZBA DARCZYŃCÓW JEST ZADOWALAJĄCA, CEL NIE JEST ZAGROŻONY, KOMUNIKUJMEY INNE FORMY ZAANGAŻOWANIA

W całej Polsce już kilkanaście tysięcy osób zostało darczyńcami, wybrało rodzinę i rozpoczęło przygotowywanie paczki. SZLACHETNĄ PACZKĘ można wesprzeć także na inne sposoby: wpłacając darowiznę lub zostając Inwestorem Społecznym dla konkretnego rejonu. Zostając darczyńcą w siostrzanym programie Paczki, w AKADEMII PRZYSZŁOŚCI, możesz ufundować konkretnemu podopiecznemu całoroczne zajęcia w Akademii. Podczas spotkań wolontariusze budują w dzieciach pewność siebie, pomagają rozwijać ich pasje i umiejętności.

facebook