Dodana: 19 luty 2021 11:01

Zmodyfikowana: 19 luty 2021 11:01

Film o działalności supraskich seniorów oraz urokach Puszczy Knyszyńskiej

Rada Seniorów Gminy Supraśl zrealizowała film promujący walory Supraśla oraz otaczającej go Puszczy Knyszyńskiej. Przedstawia również działalność Rady oraz współpracę z seniorami na forum regionalnym i ogólnopolskim.

Krzysztof Wolfram, reżyser

We wrześniu 2020 roku Supraśl miała  odwiedzić grupa seniorów z Gminy Puszcza Mariańska w powiecie żyrardowskim. Wszystko było przygotowane na przyjazd 30 osobowej grup, która miała zwiedzić Supraśl, spotkać się z Radą Seniorów i poznać działania Rady. Pandemia i jej gwałtowny rozwój spowodowały odwołanie wizyty.

Niespodziewanie w początkach grudnia Rada Seniorów Gminy Supraśl otrzymała propozycję przygotowania filmu o Supraślu, Radzie Seniorów i działalności na rzecz seniorów w Gminie. Film miał być wirtualnym zapisem nieodbytej wyprawy seniorów z Puszczy Mariańskiej i materiałem przygotowującym ich przyjazd w połowie roku 2021 do Supraśla.

Film trwa 25 minut. Jego produkcję sfinansował w całości Mariański Ruch Inicjatyw Ekonomiczno-Społecznych w Puszczy Mariańskiej.

Reżyserem i scenarzystą filmu jest Krzysztof Wolfram, zaś zdjęcia i montaż zrealizowali Piotr Ejsmont oraz Szczepan Skibicki.

oprac.: Cezary Rutkowski

źródło/fot.: Rada Seniorów Gminy Supraśl

facebook