Dodana: 9 grudzień 2017 12:06

Zmodyfikowana: 9 grudzień 2017 12:06

"Dowód" - premiera filmu z udziałem niesłyszących aktorów

Zło wyrządzone innym powraca ze zdwojoną siłą! Dobro oddane drugiemu człowiekowi powraca z jeszcze większą mocą! Dobro i zło istnieją obok siebie, a wszystko jest kwestią wyboru jakiego dokonujemy - tak widzą tę kwestię osoby z niepełnosprawnością słuchu, które w ramach realizowanych warsztatów filmowych przygotowały niezwykły film pn. Dowód”. Znajdziemy w nim mnóstwo ciekawych i zaskakujących wątków, zaś humor i zabawa mieszają się z elementami grozy.

Ilustracja do artykułu plakat2.jpg

Premiera filmu z udziałem niesłyszących aktorów i ich słyszących przyjaciół odbędzie się 19 grudnia o godz. 18:00 w Auli dydaktyczno-widowiskowej Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu w Białymstoku ul. Świerkowa 20 – WSTĘP WOLNY
Treści filmu będą przekazywane w taki sposób aby mogły być dobrze zrozumiane zarówno przez odbiorców niesłyszących jak i słyszących.

Film powstał w ramach projektu pn. „Głusi na planie” realizowanego przez Stowarzyszenie Pomocy Niesłyszącym „MIG-iem” przy wsparciu finansowym Zarządu Województwa Podlaskiego.

Partnerem projektu jest Wydział Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu w Białymstoku. Opieka medialna TVP 3 Białystok, portal miejski www.BialystokOnline.pl.

facebook