Dodana: 22 wrzesień 2014 07:06

Zmodyfikowana: 22 wrzesień 2014 07:06

Białostocka Kawiarenka Obywatelska - spotkanie 22 września

INICJATYWA LOKALNA.  Co to takiego?  Nie jest skomplikowana ,  jest pożyteczna …a mało kto o niej wie. Dlaczego ten sposób współpracy mieszkańców z samorządami nie jest zbyt popularny?  Jak wykorzystać energię mieszkańców Białegostoku, grup osiedlowych,  aby pomysły mieszkańców i organizacji pozarządowych spotkały się w połowie drogi z zainteresowaniem i zrozumieniem samorządu?  I coś dobrego z tego wynikło? Przy kawie i ciastku o tej niewykorzystywanej formie współpracy opowie nam Agnieszka Olender z OWOP-u w Białymstoku.

Dodatkowo będzie można poznać  powstające zasady konsultacji w Białymstoku. Projekt REGULAMINU KONSULTACJI SPOŁECZNYCH MIASTA BIAŁEGOSTOKU został właśnie skierowany  przez Prezydenta Miasta Białegostoku do mieszkańców i organizacji  aby wypowiedzieli się na temat zapisów tego dokumentu. Warto wypowiedzieć lub napisać własną opinię na temat tego projektu.

Federacja Organizacji Pozarządowych Miasta Białystok zaprasza też na rozmowy kuluarowe przy kawie i ciastku. A w STREFIE WOLNEJ WYPOWIEDZI można będzie zaprosić na ciekawe spotkanie organizowane w Mieście. zaprezentowane zostaną nowe inicjatywy Federacji.

Spotkanie - 22 września o 17.00  w kawiarnio-księgarni „Spółdzielnia” w Białymstoku .

 

 

Federacja Organizacji Pozarządowych Miasta Białystok
www.federacjabialystok.pl


 

facebook