Dodana: 6 listopad 2019 09:30

Zmodyfikowana: 6 listopad 2019 09:30

Tajemniczy Świat. Zajęcia kreatywnego rozwoju dla najmłodszych

Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Białymstoku rozszerza swoja ofertę i proponuje zajęcia dla... maluchów – takich od półtora roku do trzech lat. Oczywiście w towarzystwie rodzica lub opiekuna. Spotkania odbywać się będą w specjalnie przygotowanym otoczeniu, które zaciekawi, zainspiruje i zachęci dzieci do odkrywania świata we własnym rytmie.

Ilustracja do artykułu Tajemniczy świat - IKONA.jpg

Ta oferta do mnóstwo pomysłów na ciekawe spędzanie czasu ze swoimi pociechami.  Podczas zajęć dzieci wspólnie z rodzicami będą doskonale się bawić, a jednocześnie uczyć współdziałać – przekonuje Anna Gryczkowska, instruktor WOAK-u. – Spotkania rozwiną też wyobraźnię i twórczość maluszków. Zależny nam na tym, by budowały w dziecku  pewność siebie i wiarę we własne możliwości.

 

Zajęcia będą się odbywać soboty – najbliższe spotkanie już  9 listopada, w godz. 11:00-11:45, w Spodkach WOAK, przy ul. św. Rocha 14 w Białymstoku. Każde zajęcia będą miały swój motyw przewodni. Raz będzie to jesienne drzewko, raz listopadowy deszczyk, a w grudniu gwiazdka na choince.

Sama jestem mamą dwóch małych dziewczynek i wiem, że dobrze jest od czasu do czasu spędzić czas z dzieckiem poza domem, ale w ciekawy i przemyślany sposób , dlatego serdecznie zapraszam i zachęcam do udziału w naszych zajęciach – dodaje Anna Gryczkowska.

Szczegółowe informacje można uzyskać w Dziale Edukacji WOAK, ul. Jana Kilińskiego 8, tel. 85 740 37 25, oraz na stronie www.woak.bialystok.pl. Tam również wszyscy zainteresowani znajdą kartę zgłoszenia.

 

 

źródło: WOAK

facebook