Dodana: 21 lipiec 2020 14:47

Zmodyfikowana: 21 lipiec 2020 14:47

Augustynki – Kiermasz Rękodzieła

Augustowskie Placówki Kultury (APK) zapraszają na kolejną edycję Augustynek – kiermaszu rękodzieła. W pierwszy sierpniowy weekend sierpnia (1-2.08) w godzinach od 10:00 do 18:00 teren przy amfiteatrze nad Neckiem stanie się prawdziwym rękodzielniczym centrum województwa podlaskiego.

Ilustracja do artykułu ikona.jpg

Na stoiskach znajdziemy ręcznie robioną biżuterię, ceramikę, maskotki i inne drobiazgi wykonane ręcznie, według autorskich pomysłów. To wszystko  uzupełnione o kulinarne wspaniałości, stanie się głównym punktem programu Augustynek.

Spacer między stoiskami i polowanie na regionalne rozmaitości urozmaici  będzie granie. W sobotę o 14:30 na scenie amfiteatru stanie zespół Narwianie oraz działający przy Augustowskich Placówkach Kultury chór Melodia. W niedzielę zaś – także od 14:30 – podziwiać będzie można Zespół Tańca Ludowego Bystry (działający przy APK) oraz grupę Czeremszyna.

Wstęp wolny

 

Uczestnictwo w wydarzeniach jest jednoznaczne z akceptacją zapisów Regulaminu Imprez organizowanych przez APK w czasie trwania epidemii CVID-19, znajdującego się na stronie internetowej www.apk.augustow.pl

 

źródło: APK
oprac. Aneta Kursa

 

facebook