Dodana: 20 marzec 2020 09:18

Zmodyfikowana: 20 marzec 2020 15:00

Opera i Filharmonia Podlaska (OiFP) zaprasza na wirtualny spacer

Wirtualny spacer po gmachu, prezentacja archiwów OiFP w mediach społecznościowych i płyta, „Organy w Operze – prezentuje Andrzej Chorosiński” – to propozycje Opery i Filharmonii Podlaskiej na najbliższe dni. Program kulturalny przygotowywany jest z myślą o obecnej sytuacji epidemicznej i zachęca do pozostania w domu

Ilustracja do artykułu _1110166.JPG

 

Jak informuje Sylwia Lubiniecka, Kierownik Działu Promocji Obsługi Widzów i Marketingu w najbliższym czasie zostaną udostępnione nagrania z płyty „Organy w Operze – prezentuje Andrzej Chorosiński”, której wyjątkowy charakter wiąże się z historycznych wydarzeniem, jakim jest oddanie do użytku gmachu Opery i Filharmonii Podlaskiej. Do utworów przygotowana jest prezentacja zdjęć.

Inne projekty przygotowywane przez OiFP to m.in. teledyski oraz krótkie nagrania artystów związanych z instytucją.
Dodatkowo trwa finalizacja projektu związanego z cyklem audycji o Eugeniuszu Onieginie Ewy Iżykowskiej - Lipińskiej, dyrektor OiFP przygotowywanego dla Radia Białystok.

Dyrektor OiFP zachęca też do śledzenia mediów społecznościowych instytucji. Będą tam publikowane archiwalne zdjęcia i filmy będące w zasobach placówki.  

 
źródło:Opera i Filharmonia Podlaska
oprac. Aneta Kursa

facebook