Dodana: 22 marzec 2019 09:53

Zmodyfikowana: 22 marzec 2019 09:53

Seminarium informacyjne na temat 4. naboru projektów w Programie Interreg Europa Środkowa

We wtorek, 19 marca br. w siedzibie Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju w Warszawie odbyło się Seminarium informacyjne na temat 4. naboru projektów w Programie Interreg Europa Środkowa. Czwarty nabór projektów trwa od 4 marca do 5 lipca 2019 r.

Sala konferencyjna i goście seminarium.jpg

Ze względu na specyfikę 4. naboru projektów, polegającą na konieczności włączenia do współpracy partnerów z projektów realizowanych w programach horyzontalnych KE, w seminarium uczestniczyli przedstawiciele Krajowych Punktów Kontaktowych programów:  Horyzont 2020, Life, Kreatywna Europa, a także programu Europejskiej Współpracy Terytorialnej – Urbact, którzy przedstawili zasady wsparcia z tych programów. Zaprezentowali krótkie informacje o aktualnościach w programach oraz przedstawili ofertę w zakresie znalezienia partnerów do współpracy przy trwającym naborze projektów.

 

Na stronie Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju opublikowano prezentacje ze spotkania: http://www.ewt.gov.pl/strony/wiadomosci/4-nabor-projektow-w-programie-interreg-europa-srodkowa-materialy-z-seminarium/ 

 

 

facebook