Dodana: 21 październik 2015 15:23

Zmodyfikowana: 21 październik 2015 15:26

Seminarium Interreg 5 listopada 2015 r. w Warszawie

5 listopada 2015 r. w siedzibie Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju odbędzie się seminarium poświęcone współpracy międzynarodowej w programach Interreg: Region Morza Bałtyckiego, Europa Środkowa i Europa. Podczas spotkania zaprezentowana zostanie oferta trzech wymienionych programów oraz przedstawione będą informacje przydatne w przygotowaniu i realizacji projektów międzynarodowych.

Ilustracja do artykułu ikona 1.jpg

Swoimi doświadczeniami z zakończonych już projektów podzielą się przedstawiciele instytucji realizujących wspólne międzynarodowe przedsięwzięcia dotyczące różnej tematyki.

Rejestracja dostępna jest na polskiej stronie programu Europa Środkowa

Spotkanie adresowane jest do instytucji, które pragną zapoznać się z konkretnymi przykładami działań finansowanych w ramach programów. Do udziału zapraszamy także tych z Państwa, którzy przed planowanymi drugimi naborami wniosków (I-II kwartał 2016) chcą poznać ofertę programów transnarodowych i międzyregionalnego lub odświeżyć wiedzę na ich temat.

Oferujemy także możliwość spotkania z Krajowymi Punktami Kontaktowymi, które pomagają w doborze właściwego programu, udzielają informacji na temat wsparcia dla wnioskodawców oraz pomagają w poszukiwaniu partnerów projektowych.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Organizator nie zwraca kosztów podróży i zakwaterowania. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Potwierdzenie udziału zostanie przesłane drogą mailową pod adresem wskazanym podczas rejestracji.

Zapraszamy do udziału w spotkaniu i zapoznania się z programem spotkania.

facebook