Dodana: 16 maj 2019 19:32

Zmodyfikowana: 16 maj 2019 19:32

Piknik Europejski w Łomży

To jeszcze nie koniec świętowania 15-lecia Polski w Unii Europejskiej. Tym razem to mieszkańcy Łomży i okolic będą mogli uczcić rocznicę tego wydarzenia. Piknik Europejski odbędzie się już w piątek 17 maja (parking przed budynkiem przy ul. M. Skłodowskiej-Curie 1 w Łomży).

Ilustracja do artykułu Flaga unijna.jpg

Z tej okazji przygotowano wiele wyjątkowych atrakcji. Będą to m.in. stoiska organizatorów Pikniku, pokaz rozbrajania bomby, musztry wojskowej, służb ratowniczych i mundurowych czy szkolenie z technik samoobrony. Chętni będą mogli wziąć udział w konkursie wiedzy o Unii Europejskiej. Rozstrzygnięty również zostanie konkurs plastyczny na prace o tematyce „Polska w UE”. Piknikowi towarzyszyć będzie wystawa młodych artystów. Wiele atrakcji czeka najmłodszych uczestników łomżyńskiej imprezy.

Na zakończenie uczestnicy przedsięwzięcia poczęstowani zostaną pysznym tortem.

Piknik Europejski rozpoczyna się o godzinie 11:00 i potrwa do 14:00.

Przedsięwzięcie zostało przygotowane przez: Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy  Europejskich w Łomży, Agencję Rozwoju Regionalnego S.A. w Łomży, Gminę Łomża, Liceum Plastyczne im. Wojciecha Kossaka w Łomży, Wyższą Szkołę Agrobiznesu w Łomży i Akademickie Liceum Ponadgimnazjalne w Łomży.

Szczegóły na stronie: Agencji Rozwoju Regionalnego w Łomży i plakacie w załączniku.

fot. pixabay/Capri23auto

 

Pliki do pobrania

facebook