Dodana: 6 marzec 2020 09:06

Zmodyfikowana: 6 marzec 2020 09:06

Konkurs Edukacyjny Programu Polska-Białoruś-Ukraina dla Szkół z okazji Dnia Współpracy Europejskiej 2020

Program Współpracy Transgranicznej Polska-Białoruś-Ukraina 2014-2020 zaprasza do udziału w międzynarodowym Konkursie Edukacyjnym dla Szkół z okazji Dnia Współpracy Europejskiej 2020. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów w wieku 12-16 lat.

Ilustracja do artykułu 20449015ba4df50afb77.png

Wystarczy wybrać 4-osobową ekipę, wykonać 3 zadania opisane w formularzu zgłoszeniowym i pod opieką nauczyciela wysłać zgłoszenie do 8 maja br. Zwycięskie 24 zespoły z Polski, Białorusi i Ukrainy zostaną zaproszone do finału, który w tym roku odbędzie się w dniach 17-20 września br. w Brześciu na Białorusi. Co roku finał jest organizowany w kolejnym z trzech krajów, minione edycje odbywały się m.in. we Lwowie, Grodnie i Rzeszowie
(film z ubiegłorocznego wydarzenia znajduje się tutaj). 

Finał i efekty konkursu promowane będą m.in. na unijnej stronie Dnia Współpracy Europejskiej - wspólnej dla wszystkich wydarzeń organizowanych z tej okazji w całej Unii Europejskiej i poza jej granicami.
Na wszystkich zakwalifikowanych czekają atrakcyjne nagrody, międzynarodowe przyjaźnie i niezapomniane przeżycia.
Program PL-BY-UA pokrywa ze środków UE koszty wspólnej podróży i pobytu drużyn zakwalifikowanych oraz udziela pomocy organizacyjnej.
Więcej szczegółów, regulamin i formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej Programu znajduje się tutaj

 

facebook