Dodana: 28 luty 2019 15:28

Zmodyfikowana: 28 luty 2019 15:28

15 lat w Unii. Otwórz swoje drzwi!

Jeśli jesteś beneficjentem Funduszy Europejskich i zrealizowałeś ciekawy projekt, możesz zgłosić się do akcji „Dni Otwarte Funduszy Europejskich"! Wystarczy, że od 10 do 12 maja otworzysz swoją siedzibę albo udostępnisz za darmo lub ze zniżką atrakcje, które oferujesz na co dzień.

Ilustracja do artykułu flaga.jpg

Tegoroczna edycja będzie szczególna, ponieważ właśnie w maju tego roku świętujemy 15-lecie Polski w Unii Europejskiej. Hasło tej edycji brzmi: Polska Różnorodna.

Z jednej strony, chcemy pokazać mieszkańcom efekty: ile wspaniałych przedsięwzięć, ważnych inwestycji, ciekawych pomysłów udało się zrealizować dzięki Funduszom Europejskim, a z drugiej, nasi beneficjenci mają doskonałą okazję do promocji swoich projektów.

O akcji

Jak co roku, prowadzona będzie w całej Polsce, w każdym województwie. Szczegółowy plan, których beneficjentów można odwiedzić danego dnia, o której i jaki projekt poznać, będzie dostępny na stronie www.dniotwarte.eu

W zeszłym roku podczas Dni Otwartych Funduszy Europejskich 132 tys. osób wzięło udział w 560 wydarzeniach w całym kraju. W naszym regionie organizowane były pikniki rodzinne, zmagania sportowe, konkursy, koncerty, zabawy i wiele, wiele innych.

Otwierającym swoje projekty zapewniamy m.in.:

  • funkcjonalną stronę internetową promującą akcję z wyszukiwarką oraz mapą wydarzeń,
  • pakiet darmowych materiałów promocyjnych,
  • obecność najciekawszych wydarzeń i atrakcyjnych projektów w mediach.

Czekamy na Ciebie

Od połowy marca można będzie zgłosić swój projekt poprzez stronę internetową www.dniotwarte.eu Naprawdę warto dołączyć do wydarzeń w całej Polsce. Relacje z najciekawszych projektów pokażemy w mediach ogólnopolskich.

Kiedy tylko poznamy dokładny termin rekrutacji, poinformujemy o nim na naszej stronie. Ale już dziś zapraszamy do udziału. Pomyśl, co możesz zrobić, aby pokazać się jak największej liczbie osób! To świetna okazja do wypromowania realizowanych inwestycji i przedsięwzięć. Wystarczy zaprosić do siebie!

blm

facebook