Dodana: 29 maj 2019 10:32

Zmodyfikowana: 29 maj 2019 10:32

Rekrutacja do Studium Wokalno-Aktorskiego

Kochasz śpiewać? Chcesz zostać aktorem? Taniec to Twoja pasja? A może chcesz którejś z tych umiejętności się nauczyć? Jeśli choć na jedno z tych pytań odpowiedź brzmi - TAK!!! Zdawaj do nas!!!

Ilustracja do artykułu SPEKTAKL_I_131.jpg

Studium Wokalno-Aktorskie w Białymstoku to bezpłatna państwowa szkoła artystyczna, kształcąca aktorów scen muzycznych. U nas przeżyjesz niezwykłą trzyletnią przygodę z teatrem, muzyką i tańcem. Uczyć się będziesz wśród innych młodych, kreatywnych i utalentowanych osób, a pomogą Ci w tym nieszablonowi wykładowcy, dla których sztuka to miłość ich życia, a edukowanie, to pasja!

Wszystko, o co chcesz zapytać, znajdziesz na stronie: http://szkolatalentow.edu.pl/szkola/rekrutacja/

Nie zwlekaj - złóż podanie, przyjedź na egzamin i spełnij swoje marzenia!

Policealne Studium Wokalno - Aktorskie kształci przyszłych aktorów scen muzycznych w specjalności   wokalno-aktorskiej.
W trakcie trzech lat nauki słuchacze poznają tajniki sztuki musicalowej, estradowej  i operowej. Zajęcia prowadzone są od poniedziałku do piątku w systemie dziennym. Wykładowcami są cenieni  wokaliści, aktorzy, tancerze, choreografowie, teoretycy i reżyserzy. Studium współpracuje z artystami z Białegostoku i Polski. Słuchacze Studium odnoszą  sukcesy na scenach    teatrów muzycznych w Polsce. Biorą udział w wielu konkursach i festiwalach oraz mają na swoim koncie  występy i warsztaty ze znanymi artystami, między innymi z Mietkiem Szcześniakiem, Zbigniewem Wodeckim, Grażyną Łobaszewską, Olgą Bończyk, Urszulą Dudziak, Wojciechem Kościelniakiem, Marią Sadowską, Anną Serafińską. Szkoła daje dodatkową możliwość rozwoju artystycznego w trakcie nauki poprzez praktyki  estradowe na wielu scenach muzycznych i teatralnych m.in.: Opery i Filharmonii Podlaskiej,  Teatru Dramatycznego, Białostockiego Teatru Lalek, Wojewódzkiego Ośrodka Animacji Kultury, Białostockiego  Ośrodka Kultury.Organem prowadzącym szkołę jest Miasto Białystok, nadzór pedagogiczny sprawuje Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego.apraszamy wszystkich utalentowanych w wieku 19-23 lata kochających scenę, śpiew, taniec i teatr.

Więcej informacji na http://szkolatalentow.edu.pl/

facebook