Dodana: 23 wrzesień 2019 15:19

Zmodyfikowana: 23 wrzesień 2019 15:19

Media społecznościowe bez tajemnic – szkolenie dla aktywnych seniorów

Facebook, Twitter, wykonywanie fotografii za pomocą smartfona – takie zagadnienia były treścią poniedziałkowego (23 września br.) szkolenia w siedzibie urzędu marszałkowskiego. Jego uczestnikami była grupa osób na co dzień prowadząca stronę internetową podlaskisenior.pl.

Grupowe zdjęcie uczestników szkolenia z marszałkiem Arturem Kosickim.

Redakcję  portalu powitał Artur Kosicki, Marszałek Województwa Podlaskiego, przekazując informacje z bieżącej działalności urzędu skierowanej do podlaskich seniorów. Życzył też owocnego szkolenia.

– Mam nadzieję, że to będzie ciekawe, merytoryczne szkolenie, z którego wyniesiecie Państwo wartościowe i przydatne umiejętności – powiedział marszałek.

Redakcja portalu podlaskisenior.pl działa od kilku lat i współpracuje obecnie z 40 osobami z całego regionu.

– Nie tylko prowadzimy portal, ale też jego profil facebookowy, na którym zapowiadamy nasze teksty, przekazujemy wartościowe informacje – mówi Bożena Bednarek, redaktor naczelna portalu podlaskisenior.pl. – Cały czas dbamy o swój rozwój, chcemy iść do przodu. Szkolenie o takiej treści będzie dla nas niezwykle przydatne.

Poniedziałkowe spotkanie w urzędzie marszałkowskim było swoistym międzypokoleniowym pomostem wymiany wiedzy. Prowadzący je Filip Sokołowski to jeden z najmłodszych pracowników UMWP, specjalista właśnie od mediów społecznościowych i fotografii.

ms/red.is

facebook