Dodana: 25 marzec 2019 15:58

Zmodyfikowana: 26 marzec 2019 08:44

Targi rolnicze w belgijskim Libramont

Targi rolnictwa, leśnictwa i agrobiznesu w Libramont to największe targi na świeżym powietrzu w Europie. Każdego roku odwiedza je blisko 220 000 odwiedzających, 800 wystawców i 5 000 marek na powierzchni 300 000 m². To jedno z najważniejszych wydarzeń branży rolniczej odbędzie się od 26 do 29 lipca br. Zapraszamy do udziału.

Ciągnik rolniczy z dwiema kosiarkami podczas koszenia trawy

Dom Polski Wschodniej w Brukseli na potrzeby udziału w targach firm z Polski Wschodniej planuje zabezpieczyć wspólną powierzchnię wystawienniczą w formie wspólnego stoiska dla wszystkich podmiotów z Polski Wschodniej wraz z wyposażeniem i zapleczem socjalnym.
Powierzchnia ta zostanie podzielona na pięć części, do dyspozycji każdego z województw tworzących DPW.
Wszyscy uczestnicy wydarzenia otrzymają bezpłatne wejściówki i będą mieli możliwość skorzystania z  programu oferowanego uczestnikom targów LIBRAMONT.
Koszty dojazdu, wyżywienia, zakwaterowania a także rozłożenia i złożenia ekspozycji, pozostają w gestii uczestników.
Więcej szczegółów na temat targów znajduje się pod adresem: www.foiredelibramont.com/en/ .

 

Zgłoszenia w formie wypełnionej elektronicznie karty zgłoszeniowej należy przesłać do 2 kwietnia 2019 r. na adres info@eastpoland.eu .
Informacji udziela udziela Konrad Cedro, przedstawiciel województwa świętokrzyskiego w Brukseli, Konrad.Cedro@sejmik.kielce.pl ; tel.: +32 2 738 02 27.

 

 

facebook