Dodana: 6 luty 2008 08:44

Zmodyfikowana: 6 luty 2008 08:44

"Gościnny Białystok" (Grupa partnerska "Gościnny Białystok")

„Gościnny Białystok” jest produktem turystycznym przygotowanym przez grupę partnerską o tej samej nazwie, w skład której wchodzą: Hotel Branicki, Folwark Nadawki, Golf Park Lipowy Most, Nemeti, AT Nowator, Podlaska Regionalna Organizacja Turystyczna.
„Gościnny Białystok” jest ofertą trzydniowego pobytu w stolicy województwa podlaskiego – Białymstoku i jego okolicach. Przygotowany turystom program obejmuje noclegi w butikowym Hotelu Branicki.
Pierwszego wieczoru organizatorzy zapraszają na Biesiadę Podlaską do Folwarku Nadawki, którego atrakcją będzie pokaz wytwórstwa rękodzieła ludowego.
Drugiego dnia goście zaproszeni zostaną na spacer Szlakiem Jana Klemensa Branickiego oraz do Muzeum Ikon w Supraślu. Popołudnie spędzą ucząc się gry w golfa, a podczas grilla zostaną wręczone Puchary Prezesa Golf Parku dla „Najlepszego golfisty Lipowego Mostu”.
Ostatniego dnia goście zostaną zapoznani z tradycjami podlaskimi podczas zwiedzania Białostockiego Muzeum Wsi, na koniec którego czekać będzie na uczestników programu suto zastawiony stół z regionalnymi potrawami. Na pamiątkę pobytu wszyscy uczestnicy otrzymają upominki regionalne.

www.goscinnybialystok.pl

facebook