Dodana: 18 październik 2020 18:12

Zmodyfikowana: 19 październik 2020 09:18

Brukselskie Biuro Województwa Podlaskiego w mediach społecznościowych

Do śledzenia swoich profili na portalu Facebook oraz Twitter zaprasza Biuro Województwa Podlaskiego w Brukseli. W ten sposób wpisuje się w trend wielokierunkowej komunikacji.

Flaga unijna wraz z flagą biało-czerwoną powiewają na wietrze

Profil na portalu Facebook dostępny jest pod adresem: https://www.facebook.com/PodlaskieRegionalOffice. Natomiast na Twitterze pod adresem: https://twitter.com/BBrukseli

Decyzja o zmianie podyktowana jest aktualnymi trendami, które od kliku lat zmierzają w kierunku dużo większej multikanałowej komunikacji. Jak pisze w komunikacie Michał Szczepura, przedstawiciel Biura Regionalnego Województwa Podlaskiego w Brukseli, wymuszają to zarówno zmiany pokoleniowe, jak i transformacje kulturowe, w tym korzystanie z mediów społecznościowych i nieograniczony dostęp do informacji.

- Liczę na to, że nowe kanały informacyjne będą odpowiadać państwa zainteresowaniom oraz zapewnią możliwość prowadzenia otwartej rozmowy i wymiany spostrzeżeń i uwag, które są jednym z kluczowych elementów dobrej jakości komunikacji wewnętrznej – zaznaczył w komunikacie Szczepura.

źródło: Biuro Województwa Podlaskiego w Brukseli, oprac. Małgorzata Sawicka

facebook