Dodana: 5 czerwiec 2012 07:04

Zmodyfikowana: 5 czerwiec 2012 07:04

Wystawa „Zapewnia się atmosferę życzliwości” 
Tomasza Tomaszewskiego
.Po blisko rocznej współpracy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego ze światowej sławy fotografem Tomaszem Tomaszewskim, przejechaniu wzdłuż i wszerz terenu województwa, powstał wyjątkowy fotoreportaż, którego ideą jest pokazanie różnorodności kulturowej i przyrodniczej Podlaskiego.„Zapewnia się atmosferę życzliwości” tworzą 61 wybrane fotografie, które w sposób wyjątkowy przybliżają piękno i charakter tego regionu. To kraina spotkań, w której kultury nie ulegają zderzeniu, ale mieszają się tworząc przedziwny, tajemniczy i energetyzujący tygiel. Poprzez swoją zagadkowość jest to miejsce inspirujące, którego bogactwo różnorodności poszerza horyzonty, stając się motorem napędowym dla osób, które je odnajdują. Takiego spotkania różnych światów, które w sposób zaskakujący czerpią inspirację z Podlaskiego będzie można doświadczyć podczas prezentacji wystawy w Katowicach, Krakowie i Warszawie.

Pierwszy wernisaż odbył się w Białymstoku - zobacz więcej. Wystawa prezentowana była również w Warszawie  w Starej Pomarańczarni  w Łazienkach Królewskich - zobacz więcej.
Tomasz Tomaszewski
jest cenionym fotografem pracuje między innymi dla "National Geographic. Do pracy nad  wystawą został zaproszony przez Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego - zobacz więcej

facebook