Dodana: 17 maj 2018 09:32

Zmodyfikowana: 17 maj 2018 09:43

Zadbaj o serce i skorzystaj z bezpłatnych badań EKG

Choroby układu krążenia są jednymi z najczęstszych dolegliwości, na jakie cierpią Polacy, dlatego warto regularnie sprawdzać stan swojego zdrowia. Już w najbliższą sobotę, 19 maja Centrum Handlowe Auchan Hetmańska zaprasza na bezpłatne konsultacje i badania EKG, pomiar ciśnienia tętniczego czy poziomu cholesterolu.

Ilustracja do artykułu CH Auchan Hetma ńska_teraz sercem.jpg

W najbliższą sobotę przy specjalnie wydzielonym stanowisku na terenie Centrum Handlowego Auchan Hetmańska zostanie przeprowadzona kampania pod hasłem „Bezpłatny dzień ze zdrowiem”. W ramach akcji każdy zainteresowany będzie mógł nieodpłatnie wykonać badanie poziomu cholesterolu oraz glukozy we krwi, jak również pomiar ciśnienia tętniczego. Zgromadzenie wyników powyższych badań pozwoli wstępnie określić stan serca i w razie konieczności pomoże podjąć decyzję o dalszym leczeniu.

Uczestnicy akcji będą mogli skorzystać z konsultacji kardiologa, który wyjaśni wyniki pomiarów EKG i poinformuje o następnych krokach lub ewentualnym leczeniu. Na nurtujące pytania odpowie również dietetyk, który wskaże, jak prawidłowo się odżywiać, aby zmniejszyć ryzyko chorób układu krążenia.

„Bezpłatny dzień ze zdrowiem” jest częścią ogólnopolskiej kampanii profilaktyki chorób krążenia „Teraz Serce!” zorganizowanej wspólnie z firmą Telemedycyna Polska S.A. Akcja odbędzie się 19 maja w godzinach 10:00 – 18:00 w Centrum Handlowym Auchan Hetmańska przy ul. Hetmańskiej 16 w Białymstoku. Wszystkie badania i konsultacje są bezpłatne.

facebook