Dodana: 24 sierpień 2018 15:14

Zmodyfikowana: 25 sierpień 2018 09:16

Grupa wsparcia dla rodziców osób z autyzmem

Tu będzie można uzyskać informacje o szkoleniach, spotkaniach i programach skierowanych do osób z autyzmem i ich rodzin. To także miejsce, gdzie będzie można się wyżalić, wypłakać i po prostu pogadać - na facebooku powstała właśnie nowa grupa Autyzm – Rodzice Rodzicom województwo podlaskie.

Ilustracja do artykułu puzelki.jpg

- Chcemy być grupą rodziców, którzy mogą się nawzajem wspierać. Zapraszamy do pomocy sobie nawzajem. Nie oceniajmy, nie negujmy odmiennych poglądów, szanujmy swoje zdanie – podkreśla administrator grupy Urszula Bisz – Zdanowicz. - Wszyscy jesteśmy rodzicami, którzy chcą dla swoich dzieci jak najlepiej i nieważne czy nazywamy to leczeniem, terapią czy czymkolwiek innym, najważniejsze jest dla nas dobro dziecka i wspieranie siebie nawzajem.

Podlaska grupa jest częścią tej większej, ogólnopolskiej: Autyzm - Rodzice Rodzicom, która skupia ponad 2700 członków z Polski, ale też m.in. w Wielkiej Brytanii.

- Jeśli są zainteresowani, zapraszamy też wujków, ciocie, babcie, dziadków. Chętnie porozmawiamy też z logopedami, terapeutami, pracownikami poradni psychologiczno-pedagogicznych. Wasza wiedza może nam pomóc - zachęca Urszula Bisz - Zdanowicz. - Grupa jest zamknięta, ale jesteśmy otwarci na współpracę!

Zapraszamy : https://www.facebook.com/groups/289689335142607/

facebook