E-Zdrowie

 • Spotkanie robocze z przedstawicielami Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia

  Miniaturka artykułu
  2016-11-24 11:21:03

  W środę 23 listopada br. miało miejsce spotkanie robocze przedstawicieli Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego w Białymstoku z Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia –Spotkanie otworzył Marszałek Województwa Podlaskiego Jerzy Leszczyński i Pani Wicemarszałek Anna Naszkiewicz, CSIOZ reprezentował Pan Marcin Węgrzyniak - Dyrektor oraz Zastępca Dyrektora ds. Informacji i Współpracy z Regionami – Pan Wojciech Górnik wraz z pracownikami.

 • Podlaski System Informacyjny e-Zdrowie

  Miniaturka artykułu
  2016-07-15 10:01:59

  Rejestracja do poradni specjalistycznej bez konieczności wychodzenia z domu czy wgląd do dokumentacji medycznej z własnego komputera – to niektóre z usług oferowanych przez Portal Pacjenta Podlaskiego Systemu Informacyjnego e-Zdrowie.

 • Zasady zakładania i działania konta na Portalu Pacjenta PSIeZ

  Miniaturka artykułu
  2016-07-15 09:59:27

  Dostęp do kluczowych funkcjonalności Portalu Pacjenta, jakimi są e-Rejestracja, czyli elektroniczna rejestracji na wizytę oraz dostęp do elektronicznej dokumentacji medycznej możliwy jest dla osób posiadających konto użytkownika na Portalu Pacjenta. Założenie konta na Portalu Pacjenta wiąże się z krótką, kilkuminutową rejestracją na stronie internetowej ezdrowie.wrotapodlasia.pl.

 • Lista podmiotów leczniczych obecnie objętych systemem e-zdrowie

  Miniaturka artykułu
  2016-07-15 09:52:29

  Podmioty, które oferują możliwość zapisania się do swoich poradni przez portal ezdrowie.wrotapodlasia.pl oraz udostępniają dokumentację medyczną na Portalu Pacjenta, to:

facebook